1147
44
عنوان

توجه کردید تو سریال ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 101 پست
اون خواب باربد بود نفهمیدین مگه!

خاکِ عالم😂😂😂😂😂😂😂

نه جونم واقعیت بود

یه پسره اون دوستشون دختره رو برای دیزاین داخلی منزل برد بعد بهش مواد داد و اذیتش کرد اینا رفتن توی عروسی یارو رو آوردن دختره اومد با پنجه بکش کتکش زد

خیلی بده آدم فیلم رو ببینه و متوجه نشه چی به چیه توش

marzi24 معلق 😐😐😐😐

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

مزخرف ترین سریالی ک من دیدم بوده . ک همه جور گند کاری رو یاد مردم میدن .والله اشنا میکنن با انواع مو ...

شما یه سر به خیابونا بزن به صورت لایو میبینی اخه نیست که مردم نمیدونن این چیزارو تو سریال اومده همه فهمیدن 

تو راهم خواهم یافت فقط امیدوارم حوصله داشته باشی گوش هایت حرف های یک عمر بی خوابی را به زبان من بدهکار است😔
1158

من چند تا تیکه از تیزر ش رو دیدم خوشم نیومد خوب شد دنبال نکردم😅پس آبکیههههه😩😆

گفتـا شیخـا من هر آنچـه کــه تـو گویـی هستــم      آیا تـو خــود، چنـان کــه می نمایـی، هستـی؟! 
خاکِ عالم😂😂😂😂😂😂😂 نه جونم واقعیت بود یه پسره اون دوستشون دختره رو برای دیزاین داخلی منزل برد ...

اینارو میدونم ، فقط اون تیکه شات گان خواب بود تو ماشین 

تو اینستاگرام ممنوعه هم نوشته بودن اتفاقا

این فیلم تمام خصوصیات فلان فاان شدگی رو باهم داره یه عده مست وملنگ وبیعار وبیغیرت وبی بند بارو عیاش منتهاهمگیی پولدااارر یه جاجمع شدن والا منکه توزندگیه واقعی همچین چیزی ندیدم

امضا ندارم انگشت میزنم☝
1140
شما یه سر به خیابونا بزن به صورت لایو میبینی اخه نیست که مردم نمیدونن این چیزارو تو سریال اومده همه ...

اره خیلیا بلد نیستن . والله تو شهر ما ک اینجور ...نیست  . شماهم کم مونده بیای منو بزنی .. نظرمو گفتم .

شاید بعضی سکانساش دیگه خیلی اقراق باشه اما چیزایی رو به تصویر کشیدن که تو جامعه وجود داره ما خیلی دختر معتاد داریم ما خیلی ازین تیپ پسرا داریم مهم اینه که داره نشون میده این راها درست نیستو توش کلی دردسره 

اره خیلیا بلد نیستن . والله تو شهر ما ک اینجور ...نیست  . شماهم کم مونده بیای منو بزنی .. ...

عزیزم شما ماله شهره یه سر تهران بیا بهت میگم چجوریه داستان یه کوچه ای هست از سرش بگیر تا تهش از زن و مزد بچه نشستن دارن مواد میکشن گل میزنن

تو راهم خواهم یافت فقط امیدوارم حوصله داشته باشی گوش هایت حرف های یک عمر بی خوابی را به زبان من بدهکار است😔
عزیزم شما ماله شهره یه سر تهران بیا بهت میگم چجوریه داستان یه کوچه ای هست از سرش بگیر تا تهش از زن و ...

حاشیه های خیلی از شهرها اینجوریه

فقر و فساد و فحشا همیشه کنار همن

🙉🙈🙊
1167
حاشیه های خیلی از شهرها اینجوریه فقر و فساد و فحشا همیشه کنار همن

دقیقا یه خیابونی هست تو تهران شوش یه همچین چیزی به صورت واضح 

اصلا گوشه خیابونو بگذریم همین تو مهمونیا 

بعد با دیدن فیلمی که حالا یه تیکه میندازه مردم منقلب میشن عایا؟

دقیقا یه خیابونی هست تو تهران شوش یه همچین چیزی به صورت واضح  اصلا گوشه خیابونو بگذریم همین تو ...

خوب فیلم یکی از راههای فرهنگسازی و عادی جلوه دادن خیلی مسائله

🙉🙈🙊
ببین اگه سلیقت سریالای آبکیه فقط ببین  من خودم سلیقم همینه

عاشقق این رو راستیت با خودتم 😂🥴❤️

من سریال تاپ امریکایی میبنم ، اینارو میبینم

تنوع دارم 😂

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

نه بااااباا واقعیت بود 😅

اما یه جوزی سانسور شده یه جاهاییش نا مفهموم شده

کاش سانسور نمیشد

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

همچین همه میگن سریال آبکیه و.... بعد متوجه نشدن اون تیکه توهم باربد بوده ک تو ماشین نشسته بود

اگ سریال یکم پیچیده بود چکار میکردن 😫

ادّعا ممنوع 😎
1170