2737
2734

من دارم خیلی راضیم با بچه خیلی راحته. البته 5 مدل داره باید بری بپوشی ببینی کدومش بهت میاد.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
از چی ؟ چادر  یا شکم دوستم 😂 نه  گفت چند بار بهم گفتن بارداری دیگه دوست ندارم بپوشمش🙄

😂😂😂چادر دیگه به شکمش چی کار دارم 

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکه حسنا بگیری و از اونهایی که پشتشون کاملا یه تیکه و مثل چادر ساده است خوبه. فقط نباید شکم داشته باشی ترجیحا. با اگه داری انقدر روسری بزرگ سر کنی که بیفته رو شکمت. 

به قد هم ربطی نداره. مثل چادر ساده ست فقط جلوش به کمر بسته میشه. 

به نظر من یکم سخته استفاده ازش. بخوای دسشویی بری یا کیف بند بلند بندازی. 

2728

همین پونده که چادر قجری باز مد بشه 😂😂😂😂بزودی تو خیابونها زنان قجری پدیدار میشن و ما  حس زمان قجری بهمون دست میده 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
مدل قشنگ چادر عکس دارید بفرستید خودم دانشجویی و بحرینی دارم

من جلابیب خیلی دوس دارن

راحته

کمری هم داشتم بهش حسنا هم میگن که اصصصصلا به درد بارداری نمیخوره😄 وحشتناک شکم قلنبه میشه😁

تو بارداری ایرانی از همش بهتره

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2738
من جلابیب خیلی دوس دارن راحته کمری هم داشتم بهش حسنا هم میگن که اصصصصلا به درد بارداری نمیخوره😄 و ...

جلابیب چجوریه عکس بده

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢