2733
2734
عنوان

احمق عوضی جلوی همه مسخرم کرد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2750 بازدید | 85 پست

والا اگه منم بودم قاطی میکردم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید روی خودت کار کنی و از اینکه دیگران هر طور بهت نظر میدن تو  قوی باشی و روی تو  اثر نذاره و برات مهم نباشه که  چی میگن مهم خودتی که داری  یاد میگیری  و اولش  سختی خودشو داره. اونا هم ادب خودشونو بنمایش  گذاشتن. بنابراین  تو خودتو  قوی کن . دربرابر هر حرفی نیافتی و له نشی. ۰

چون ایشون فقط به ۲ تا زبون حرف میزنن دیگه مشکل خاصی ندارن ولی من اینجا مجبورم همزمان در طول روز به ۴ ...

اشکالی نداره غصه نخور عادت میکنی

خب ترکا رو زبونشون حساسن کلا تو ایران هم باشی ترکی حرف نزنی فکر میکنن کلاس گذاشتی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
اگه مردی شما رو مسخره کرد فقط یه علت داره چون نمی تونه بدستت بیاره ...ش سوخته :)) واسه همین می خوا ...

راستش روزای اولی ک هممون آشنا شده بودیم از بین اون همه آدم فقط به من پیام داده بود ک خوشحالم از آشناییت😐😐😐 منم تحویلش نگرفتم از اون روز اخلاقش عوض شد هر چیزیو بهونه میکنه ک مسخرم کنه😢😢😢

حسوده عزیزم حسود اون اقا پسرم از اون بدتر 

من جای تو بودم یه نیشخند میزدم

ببخشیدا کو*نشون سوخته 

غش غش خندیدن یکی از نشانه های حسادته اونم واسه حرفی ک بنظرم اصن خنده دار نبوده 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
ای بابا طرف ۵۰ ۶۰ ساله داره اون سر دنیا زندگی میکنه مثل بلبل فارسی حرف میزنه و یادش نرفته به بچه هاش ...

اين حرفها نيستش معلومه از صبح تا شب انگليسي بشنوي كلمه ها رو قاطي ميكني من خودم يه دوره واسه ايلتس ميخوندم از صبح تا شب كله ام تو كتاب و فايلهاي انگايسي بود موقع صحبت يهو يه كلمه انگليسي ميگفتم معادل فارسيشو پيدا نميكردم خواهرم مسخره ام ميكرد ميگفت بي جنبه اي

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2738
ای بابا طرف ۵۰ ۶۰ ساله داره اون سر دنیا زندگی میکنه مثل بلبل فارسی حرف میزنه و یادش نرفته به بچه هاش ...

عزیزم مشکل من فقط ترکی و فارسی نیس مشکل من همزمان حرف زدن به ۴ تازبونه مغزم واقعا بهش فشار میاد که هی تند تند کانال عوض میکنم

مثلا با دوست ترکیم ک کنارم نشسته ترکیه ای حرف میزنم با دویت بغل دستیم ک ایرانیه فارسی ،همون لحظه استاد یه سوال میپرسه باید تو مغزمون بزنیم کانال انگلیسی بعد یه همشهری میاد باید باهاش آذری حرف بزنیم ک واقعا سخته کاش جای من بودید متوجه میشدید ک چی میگم

عزیزم مشکل من فقط ترکی و فارسی نیس مشکل من همزمان حرف زدن به ۴ تازبونه مغزم واقعا بهش فشار میاد که ه ...

منم بودم قاطی میکردم عزیزم والا حق داری

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
اين حرفها نيستش معلومه از صبح تا شب انگليسي بشنوي كلمه ها رو قاطي ميكني من خودم يه دوره واسه ايلتس م ...

اتفاقا برداره منم بخاطره اقامت کانادا خوند تا مدرکش رو بگیره  اصلا اینطوری نبود طوری که ۶ ماه مدرکش رو گرفت شاید در روز ۳ یا ۴ ساعت میخوابید به اینا نیستش عزیزم

عزیزم مشکل من فقط ترکی و فارسی نیس مشکل من همزمان حرف زدن به ۴ تازبونه مغزم واقعا بهش فشار میاد که ه ...

خوب اونايي كه تركيه زندگي ميكنن ( چه فارس و چه آذري ) بايد تركي تركيه رو ياد بگيرن . با اونا تركي تركيه رو حرف بزن تا اگه تسلط ندارند زودتر ياد بگيرن 

والا خنده دار ک هیچی مسخرررس

هفت ماهه خواهر من 

منم خودم شش ساله ایران نیستم نه تنها خودم ک بچه هامم ک اینجا ب دنیا اومدن فارسی حرف میزنن 

اینجاهم ب زبان خارجی درس میخونم و ب قول تو همه چی ب ی زبان دیگس

هفت ماه خیلی مسخرس 

منم خودم کسایی ک اومدن اینجا و بین کلمات فارسی کلمات خارجی میگن خندم میگیره 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2706