2737
2734
عنوان

احمق عوضی جلوی همه مسخرم کرد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2750 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه آقایی رو دیدم ..که کانادا به دنیا اومده وکلا اونجا بزرگ شده پاشم توایران نذاشته..

از ایرانیا  بهتر حرف میزنه ..خیلی غیر منطقیه و غیر قابل باور که تپق بزنی😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
دختر دایی من ۸ساله امریکاست ولی همچنان فارسی رو روان حرف میزنه بعضی کلمات رو انگلیسی میگه فقط

عزیزم تو یادگیری زبان، یه دوره گذر وجود داره

تو این دوره زبان اموز اصول وقواعد ولغات زبان جدید رو بلده اما کاربرد روان ودقیقش براش کاملا جا نیوفتاده

و تو همین دوره است که ذهن اصطلاحات و لغات زبان جدید وزبان مادری رو قاتی میکنه

یکم طول میکشه تا زبان جدید کاملا جابیوفته ودیگه ذهن ادم موقع صحبت کردن به زبان مادری، نپره

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731

اومدن سر میز ما نشستن منم با دوتا از دوستام بودم که یکیش دختر خوبیه ولی اون یکی به شدددددتتتتت حسوده به زمین و زمان حسودی میکنه فقط میشینه پیش ما از بقیه غیبت میکنه و خلاصه کلا ذاتش خیلی درست نیس

خلاصه یه ذره ک حرف زدن من دیدم هی آذری و با ترکی استانبولی قاطی میکنم ترجیح دادم همون فارسی صحبت کنم اینا گیر دادن ک چرا فارسی حرف میزنی هممون ترکیم دیگه منم گفتم من ترکی حرف بزنم هی قاطی میکنم نمیتونم خوب صحبت کنم با همین فارسی راحت ترم یه دفعه یکی از پسرا گف آخه فارسیم نمیتونی صحبت کنی😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 یهو اون دوست حسودم بلند بلند زد زیر خنده غش غش میخندیدا منم خیلییییی دلم شکست کم مونده بود همونجا گریم بگیره بعد دوست اون پسره فهمید بغض کردم اومد مثلا جمعش کنه گف البته آدم اگه ۴ تا زبون بلد باشه خب طبیعیه ک قاطی کنه دیگه دوست منم با خنده گف بابا چرا ضایعش کردین آخه بعد دوباره همشون خندیدن غش غش😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭خیلی دلم شکست خیلی

2738

یکی از فامیلهای ما بعد از۳۶ساله انگلیس زندگی میکنه .بخدا پارسال خجالتی کشیدم باهاش کوردی حرف زدم چون از ما روانتر کوردی صحبت میکرد.البته استارتر بهت حق میدم پیش میاد 

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   

بچه ها حق بدید بهش

من خواهر دوست پسرم ایرانی نیست

ولی مامانش ایرانیه باباش ایرانیه داداشش ایرانیه

هفت جد و ابادش ایرانین

همشونم کرمانین😂😂😂

فقط اون خارج به دنیا اومده و بزرگ شده و زندگی کرده ولی اصلا نمیفهمه یه کلمه هم ایرانی

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
من یه آقایی رو دیدم ..که کانادا به دنیا اومده وکلا اونجا بزرگ شده پاشم توایران نذاشته.. از ایران ...

توانایی آدمها، اعتماد به نفس و شرایط اونها فرق میکنه، اتفاقا تپق زدن نشانه عدم تسلط واژگانی است که رفته رفته با تسلط ایشون به زبانهای مختلف مشکلشان برطرف میشه.

عزیزم تو یادگیری زبان، یه دوره گذر وجود داره تو این دوره زبان اموز اصول وقواعد ولغات زبان جدید رو ب ...

پس استارتر الان تو این دوره گیر کرده😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دختر دایی من ۸ساله امریکاست ولی همچنان فارسی رو روان حرف میزنه بعضی کلمات رو انگلیسی میگه فقط

چون ایشون فقط به ۲ تا زبون حرف میزنن دیگه مشکل خاصی ندارن ولی من اینجا مجبورم همزمان در طول روز به ۴ تا زبون حرف بزنم که واقعا بهم خیلی فشار میاد ۴ تا زبون واقعا زیاده😔

2706