2726

بچه ها من تو این مدتی ک ترکیه زندگی میکنم الان نزدیک ۷ ماهه ک کلا فقط ترکی استانبولی و انگلیسی حرف میزنم چون با مردم شهر مجبورم ترکی استانبولی صحبت کنم و توی دانشگاه چون رشتم به زبان انگلیسیه کلا باید فقط انگلیسی حرف بزنیم درسامون و کنفرانسامون اینا فقط انگلیسیه واسه همین یواش یواش رو زبون خودم تاثیر گذاشته و موقع حرف زدن آذری یا فارسی هی تپق میزنم هی کلماتو گم میکنم بابا دیگه شیشه رم انقد سرد و گرم کنی ترک بر میداره آدمیزاد ک جای خود داره...خلاصه من اینجا گاهی وقتا ک ایرانیارو میبینیم مجبوریم یا آذری حرف بزنیم یا فارسی ولی من چون بچگیام تو تهران بزرگ‌شدم باز فارسیم بهتر از آذریمه ولی خب میگم هی یادم میره کلمات هی به جاش کلمات زبونای دیگه میاد تو ذهنم ولی به خاطر این ک اونارو ب زبون نیارم ک بگن داره پز میده یکم مکث میکنم فارسیش یادم بیاد بعد بگم خلاصه امروز دوتا از پسرای ایرانیو  دیدیم تو غذاخوری

احمق عوضی غلط کرد😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
2728

جالبه ببخشيدا 

منم بودم نه كه مسخره كنم اما خندم ميگرفت اخه هفت ماه چيزي نيست 

اما همزمان چند زبان حرف زدن سخته واقعا

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

دختر دایی من ۸ساله امریکاست ولی همچنان فارسی رو روان حرف میزنه بعضی کلمات رو انگلیسی میگه فقط

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ولی تایپت خوبه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706