2726

الان ۴ دفعه همه مشخصاتمو میزنم واسه ثبت نام کنکور ولی صفحه اخر خطا میزنه...چیگارکنم؟؟؟؟؟فقطم تا فردا وقت داره😭😭😭😭

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مثل هر سال تمديد ميكنن بيخيال

اگه شانس منه تمدید نمیکنن

و مث پارسال جا می مونم پارسال روز کنکور عروسیم بود😭😭چ وقت شوهر کردن بود اخه

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
برو کافی نت خوب

سیستم خرابه فرقی نداره

شاید نتت ضعیفه مرورگرتم عوض کن

با‌گوگل میرم دیگه.با کروم برم یعنی؟

آزمون ارشد؟ مگه پاییز نبود ثبت نامش؟

ن کارشناسی

زنگ بزن ب سازمان سنجش.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2706