2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلاااام. هبچ نترس 

یه چیز طبیعیه کمی درد میکشی بعد هلوتو بغل میکنی.  به همین راحتی به همین خوشمزگی.

بعد زایمان ترسناکه انقد ادم بی خوابی میکشه و خسته میشه

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2714
خدامیدونه چقد شبا فکرمیکنم بهش😢خدا لعنت کنه اونایی ک سزارین رو ممنوع کردن 😣هرکی بدن خودش هست دوس د ...

نگو اینجوری فقط فیلم زایمان طبیعی رو نگاه نکن که ترست دوبار میشه اصلا بهش فکر نکن 

عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطراری نبود...وقتی دردت گرفت...برو حمام یه دوش اب گرم بگیر.خیلی خوبه .اگر تو بیمارستان امکان دوش گرفتن داشتن که خیلی دیگه خوبه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطرار ...

میگن کیسه اب رو خود بیمارستان پاره‌کنن بهتره تاخودش پارا بشه

2706