2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلاااام. هبچ نترس 

یه چیز طبیعیه کمی درد میکشی بعد هلوتو بغل میکنی.  به همین راحتی به همین خوشمزگی.

بعد زایمان ترسناکه انقد ادم بی خوابی میکشه و خسته میشه

تظاهر میکنم به زندگی کردن
خدامیدونه چقد شبا فکرمیکنم بهش😢خدا لعنت کنه اونایی ک سزارین رو ممنوع کردن 😣هرکی بدن خودش هست دوس د ...

نگو اینجوری فقط فیلم زایمان طبیعی رو نگاه نکن که ترست دوبار میشه اصلا بهش فکر نکن 

عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطراری نبود...وقتی دردت گرفت...برو حمام یه دوش اب گرم بگیر.خیلی خوبه .اگر تو بیمارستان امکان دوش گرفتن داشتن که خیلی دیگه خوبه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطرار ...

میگن کیسه اب رو خود بیمارستان پاره‌کنن بهتره تاخودش پارا بشه

2706