1822
1823

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

سلاااام. هبچ نترس 

یه چیز طبیعیه کمی درد میکشی بعد هلوتو بغل میکنی.  به همین راحتی به همین خوشمزگی.

بعد زایمان ترسناکه انقد ادم بی خوابی میکشه و خسته میشه

من یه دختر کوچولو دارم که جزو بچه های تاخیریه ینی از هم سنوسالاش عقبه الان ۳سالشه حتی مامان نمیگه. لطفا اگر امضام به چشمتون خورد بگین خدایا ساحل کوچولو رو شفا بده. نگین من گناهکارم خدا که نمیاد دعای منو مستجاب کنه چه میدونی بلکه همونروز یه کاری کردی که پیش خدا خیلی ارزش داشته ومنتظر دعا کردنت باشه که مستجابش کنه. دعاتونو از منو دخترم دریغ نکنین خیلی محتاجیم.😢
1841
خدامیدونه چقد شبا فکرمیکنم بهش😢خدا لعنت کنه اونایی ک سزارین رو ممنوع کردن 😣هرکی بدن خودش هست دوس د ...

نگو اینجوری فقط فیلم زایمان طبیعی رو نگاه نکن که ترست دوبار میشه اصلا بهش فکر نکن 

عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطراری نبود...وقتی دردت گرفت...برو حمام یه دوش اب گرم بگیر.خیلی خوبه .اگر تو بیمارستان امکان دوش گرفتن داشتن که خیلی دیگه خوبه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطرار ...

میگن کیسه اب رو خود بیمارستان پاره‌کنن بهتره تاخودش پارا بشه

1794

درضمن...  * تو بیمارستان... وقتی بهت گفتن زور بزن..مثل وقتی مدفوع داری زور بزن.امیدوارم واضح بگم.هروقت دردت گرفت بجای جیغ و ناله...زووووور بزن . درصمن ... خرما هم پوست بکن بدون هسته ...حاضر بذار تو یه بسته .... بعد زایمانت بخور.... خیلی خووووبه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
کاش زود دنیا بیاد بیخوابی هم میکشیم میره 

دستتو بزار رو شکمت سورهدعصر زیاد بخون من اینکارو کردم دخترم ۴ساعته بدنیا اومد و اینکه جیغ جیغ نکن اصلا بجای جیغ نفس عمیق بکش با تمام قدرت زور بزن. تو تاپیکام حاطره زایمانمو نوشتم برو بخون

من یه دختر کوچولو دارم که جزو بچه های تاخیریه ینی از هم سنوسالاش عقبه الان ۳سالشه حتی مامان نمیگه. لطفا اگر امضام به چشمتون خورد بگین خدایا ساحل کوچولو رو شفا بده. نگین من گناهکارم خدا که نمیاد دعای منو مستجاب کنه چه میدونی بلکه همونروز یه کاری کردی که پیش خدا خیلی ارزش داشته ومنتظر دعا کردنت باشه که مستجابش کنه. دعاتونو از منو دخترم دریغ نکنین خیلی محتاجیم.😢
میگن کیسه اب رو خود بیمارستان پاره‌کنن بهتره تاخودش پارا بشه

اگر خودش پاره شد...باید سریع بری بیمارستان....بنابراین نگران این موضوع نباش

برو تو تاپیک زایمان طبیعی بعد از سز خیلی بهت کمک میکنه

راستش دیدم هرکسی واسه خواسته دلش از بقبه خواسته براش صلوات بفرستن..گفتم منم ازتون بخوام اگه لایق دونستید برای زود خونه دار شدنم که ان شاالله همراه با سلامتی و دل خوش باشه صلوات بفرستید بلکه خدا با دعای شماها زودتر حاجتمو بده..پیشاپیش ازتون بی نهایت ممنونم😊ان شاالله خدا زود زود هر حاجتی دارید برآورده کنه همراه با سلامتی و دل خوش..🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

موقع شروع دردت..دعاهم کن...برای عاقبت بخیری بچت...برای ارامش روحی و روانی بچت...برای سلامت تن بچت...دعاکن واکسناشو راحت بزنی... اذیت نشه.... خلاصه هردعایی کنی دراونزمان....بخواست خدا ... براورده میشه

1845