1421
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

نترس

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
1432

سلاااام. هبچ نترس 

یه چیز طبیعیه کمی درد میکشی بعد هلوتو بغل میکنی.  به همین راحتی به همین خوشمزگی.

بعد زایمان ترسناکه انقد ادم بی خوابی میکشه و خسته میشه

لطفا مهربون باشیم باهم 
1394
خدامیدونه چقد شبا فکرمیکنم بهش😢خدا لعنت کنه اونایی ک سزارین رو ممنوع کردن 😣هرکی بدن خودش هست دوس د ...

نگو اینجوری فقط فیلم زایمان طبیعی رو نگاه نکن که ترست دوبار میشه اصلا بهش فکر نکن 

عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطراری نبود...وقتی دردت گرفت...برو حمام یه دوش اب گرم بگیر.خیلی خوبه .اگر تو بیمارستان امکان دوش گرفتن داشتن که خیلی دیگه خوبه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
عزیزم سوره انشقاقو بخون.... درضمن اگر کیسه ابت پاره نشد و لک نداشتیو ...خلاصه اوضاعت موقع درد اضطرار ...

میگن کیسه اب رو خود بیمارستان پاره‌کنن بهتره تاخودش پارا بشه

1387

درضمن...  * تو بیمارستان... وقتی بهت گفتن زور بزن..مثل وقتی مدفوع داری زور بزن.امیدوارم واضح بگم.هروقت دردت گرفت بجای جیغ و ناله...زووووور بزن . درصمن ... خرما هم پوست بکن بدون هسته ...حاضر بذار تو یه بسته .... بعد زایمانت بخور.... خیلی خووووبه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
کاش زود دنیا بیاد بیخوابی هم میکشیم میره 

دستتو بزار رو شکمت سورهدعصر زیاد بخون من اینکارو کردم دخترم ۴ساعته بدنیا اومد و اینکه جیغ جیغ نکن اصلا بجای جیغ نفس عمیق بکش با تمام قدرت زور بزن. تو تاپیکام حاطره زایمانمو نوشتم برو بخون

لطفا مهربون باشیم باهم 
میگن کیسه اب رو خود بیمارستان پاره‌کنن بهتره تاخودش پارا بشه

اگر خودش پاره شد...باید سریع بری بیمارستان....بنابراین نگران این موضوع نباش

برو تو تاپیک زایمان طبیعی بعد از سز خیلی بهت کمک میکنه

راستش دیدم هرکسی واسه خواسته دلش از بقبه خواسته براش صلوات بفرستن..گفتم منم ازتون بخوام اگه لایق دونستید برای زود خونه دار شدنم که ان شاالله همراه با سلامتی و دل خوش باشه صلوات بفرستید بلکه خدا با دعای شماها زودتر حاجتمو بده..پیشاپیش ازتون بی نهایت ممنونم😊ان شاالله خدا زود زود هر حاجتی دارید برآورده کنه همراه با سلامتی و دل خوش..🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

موقع شروع دردت..دعاهم کن...برای عاقبت بخیری بچت...برای ارامش روحی و روانی بچت...برای سلامت تن بچت...دعاکن واکسناشو راحت بزنی... اذیت نشه.... خلاصه هردعایی کنی دراونزمان....بخواست خدا ... براورده میشه

1364