2726
عنوان

ماكاروني با پلوپز ميشه درست كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12859 بازدید | 28 پست
میشه توش دم بذاری ولی برا پخت اولیش شاید جالب درنیاد چون نمیجوشه و ممکته خمیرشه ولی توش دم بذاری عال ...

منم تــو يه كليپ اشپزي ديدم عالي شد

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ماکارونی و آب کش کن و تو یا قابلمه جدا با موادش خوب مخلوط کن کف پلوپز و سیبزمینی و نک و روغن بریز ۱۰ مین تو پلوپز بپزه بعد ماکارونی و که یا مواد مخلوط شده بریز توش خیلی عالی میشه برمیگرده تهدیگشم عالی اصلا برای تنبلا نیست چون کارت سخت تر میشه فقط حواست باشه زیاد نباشه حجم‌ماکارونیت چون خمیر میشه 

نههههخ اخه تو يه كليپ اشپزي خارجي ديدم ،ته ديگ و همه چيش عالي شد فقط مارك پلوپزش فرق داشت 

😄متوجه شدم.

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728

آره میشه ماکارونی که آبکش کردی سیب زمینی و ورقه کن برای ته دیگ بچین کف پلوپز بعد لایه لایه ماکارونی و سس رو بریز بیست دقیقه تا نیم ساعت کافیه البته به پلوپزت بستگی داره من که تو این بازده زمانی میزارم قشنگ ته دیگم طلایی میشه بعد آماده شد برگردون تو دیس نوش جان

آره میشه ماکارونی که آبکش کردی سیب زمینی و ورقه کن برای ته دیگ بچین کف پلوپز بعد لایه لایه ماکارونی ...

فقط درجه باد نيستم تنظيم كنم

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁