2410
2553
عنوان

گیلاس زرد

105 بازدید | 9 پست

بحث شیرین روز زن لطفا همه مشارکت کنید❓❓❓دوستان کیا روز مادر یا روز زن کادو میگیرند از خانواده؟ کیا کادو نمیگزفته اند ولی الان خانواده میگیرند؟ کیا نمیگرفته اند الان به زور کادوشون میگیرند😉😉😉😂؟؟ کیا به زور کادو میدن اما خودشون سرشون بی کلاهه😉 چه کنیم که مام مادو بگیریم درخورمون و باکیفیت 

گیلاس زرد کنایه از چیه?دو نمره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی دیگه همه رنگشووو بگوااا گیلاس ابی کم بود زرد هم اضاف شد 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2720
هیچی دیگه همه رنگشووو بگوااا گیلاس ابی کم بود زرد هم اضاف شد 

جوجه پنبه ای استعاره از چیست؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
😂😂😂نبینم پشتم غیبت کنی

باتو نبودم تاپیک قبلش زده بود گیلاس ابی اونو گفتم 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
جوجه پنبه ای استعاره از چیست؟

استعاره از اون نی نی کوچولوی توی دلم 

2714
استعاره از اون نی نی کوچولوی توی دلم 

عزیزممممم

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند