2737
2734

مامانم شهر دیگه است،اون روز هم الکی گفتم بهش که برم،هیچی نگفت تموم شد رفت،حالا امروز برگشته میگه حالا واقعا میخوای بری؟ احساس میکنم با این حرفش واقعا میخواد برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما چی گفین؟ عکس العملش چی بود؟ حتما فک کرده دلتون تنگ شده

منم گفتم نه نظرم عوض شد،میخوای برم گفت نه ترسیدم فکر کردم جدی میگی،ولی آخه بخوام برم خودم گیر میدم بریم دیگه لازم نیست که اون یادآوری کنه نه؟

منم گفتم نه نظرم عوض شد،میخوای برم گفت نه ترسیدم فکر کردم جدی میگی،ولی آخه بخوام برم خودم گیر میدم ب ...

خخخ عزیزم اون از تنهایی و اینکه تو نباشی ترسیده ، نتونسته منتظر بمونه خودت بگی خخخ منم شوهرم اینجوریه یه شب تنهابود اینقدر زنگ زد الانم میگه دیگه نمیذارم بری من تنها بمونم خونه بی تو جهنم میشه واسه من

منم گفتم نه نظرم عوض شد،میخوای برم گفت نه ترسیدم فکر کردم جدی میگی،ولی آخه بخوام برم خودم گیر میدم ب ...

عزیزم من فک میکنم شوهرتون فک کردن که دلت تنگ شده که اگه میخوای بری یا ببردت یا اجازه بده و ...

مطمین باش جیز بدی نبوده عزیزم

2738