2737
2734
عنوان

گیلاس آبی کادو روز زن به زور یا بی زور😂🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب خودش از اول میداد یا شما میخواستی

نه خودش میداد من اصلا نمیگم

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

همسر من خیلی اهل کادو دادن نیست

دوست داشتم امسال یه هدیه ی خوب خودم برای خودم بگیرم که متاسفانه خرج های واجب تر پیش اومده و نمیتونم پولش را خرج کنم!‍ حتی برای مادر هامون هم فکر نمیکنم بتونم چیزی بخرم  

ولی خوب قطعا اوضاع همیشه اینطوری نمیمونه    زندگی هم روزای خوب داره هم روزای سخت  

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
2728
عزیزم حالا شما چی براش کادو میخرید؟  چکارا تا حالا برا روز مرد یا تولدش کردید؟

اینقدر براش خریدم 

براش خرج کردم

بشکنه دستی که نمک مداره

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
همسر من خیلی اهل کادو دادن نیست دوست داشتم امسال یه هدیه ی خوب خودم برای خودم بگیرم که متاسفانه خرج ...

چه با احساس انشاالله. میاد شما امیدت زیاد باشه بانو حالا من موندم اون روزا خوب کی میاد شاید روزی که من نباشم 

2738
چه با احساس انشاالله. میاد شما امیدت زیاد باشه بانو حالا من موندم اون روزا خوب کی میاد شاید روزی که ...

نه اینطوری فکر نکن! چرخ و فلک کار روزگاره

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
نه اینطوری فکر نکن! چرخ و فلک کار روزگاره

خووب دیدم که میگم اقایونی که برا زن اول هیچ ماری نکردندو...  بعد فوتش تازه یاد گرفتند یا حتی در حضورش برا زن دوم نگفتم ناراحت شی اما وواقعا کادو خوشبختی نمیاره مهم شاد بودنه

چرا؟  به مادرش میده؟

اره واسه مامانش با مامان من کادو یا پول میده ب من هیچی

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵