2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خدا جونم کمک

909 بازدید | 24 پست

بچه ها انقدر گریه کردم و خودمو زدم دارم جون میدم,دست چپم بی حس شده پشت سرم درد میکنه همش سی سالمه برا این همه سختی,تورو قران برامونددعا کنید مشکلمون حل بشه,نمیتونم مشکلمو دقیق بگم چون آشنا تو سایت دارم میفمن منم,فقط بگم هرچی هست از خودی میخوریم,شوهرم با یکی شراکت کرد الان پولمونو نمیده یکساله دنبالشیم حالا فهمیدیم با نزدیک ترین فامیلمون هم دسته,تا فهمیدم حالت سکته بهم دست داد,دخترم با بغض نگام میکرد میترسیدم بمیرمو بچم تنها بمونهتو خونه,تورو قران هرجور میدونید برام دعا کنید پولمون برگرده,دیگه نون شبم نداریم بخوریم همه سرمایمون بود حتی یک ملیونم نداریم خونه و ماشینم نداریم فقط تونستم لیام اینجا دردودل کنم

سلام دوست عزیز

همین الان، روبروی گنبد امام رضا علیه السلام، برای حل مشکلتون دعا کردم.

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خدا مشکلتا حل کنه گلم ختم 41بسم الله بردار . از روزی صد تا بسم الله شروع کن تا 41روز هر روز یه دوره تسبیح بیشتر تا روز اخر ک میشه 41دور بسم الله بخدا معجزه میشه 

سلام دوست عزیز همین الان، روبروی گنبد امام رضا علیه السلام، برای حل مشکلتون دعا کردم.

وای خدا ممنونم,قربون امام رضا بشم ایشالا کمکمون کنه هیچ پناهی نداریم,فامیلا گرگن دشمنمونن,هیچکس باور نمیکنه,به همون امام رضا شوهرم و من جز خوبی کاری در حق بقیه نکردیم نمیدونم چرا اینجور شد

2738

حرم ارباب همین الان

دعاگوی همه هستم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

یه کم به خودت مسلط باش عزیزم 

یه وقت بلایی سرت نیاد 

به فکر دخترت باش 

شما پناهشی 

خدای نکرده اگه مشکلی برات پیش بیاد از همه بیشتر اون ضربه میبینه

مشکلتم حل میشه غصه نخور

به خدا توکل کن 

ذکر بگو 

نماز بخون 

دعا کن 

خدا تنهات نمیذاره 

مطمئن باش

برای منم دعا کنید یک حاجتی دارم

برای همه ی دوستان

مجازی و حقیقی

دعا کردم

حاجت روا بشین همگی

حرم ارباب همین الان دعاگوی همه هستم

وای خوش به حالت. التماس دعا

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2706