2726

عه چرا پيامم كامل نيومد؟؟

خواستم بپرسم راضي هستين يانه؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

كجا انجام دادين؟اگه كسي انجام داده لطفا بگه چطوريه؟ميام ميخونم،ممنون

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
من یکبار انجام دادم تا یه هفته صورتم شفاف بود دوباره عین اول شد همه اینا مزخرفن باید ازدرون پاکسازی ...

عه واقعا؟اخه امروز وقت گرفتم يعني نرم؟!!

میخوای حالا برو تا یک هفته باید بشینی خونه با یه من کرم ضد افتاب روش میدونی اینارو؟هزینش چقدرشده؟

اخه من واسه گرفتن لايه بردار وروشن شدن پوستم رفتم گفت بيا ميكرو كن كه عمقي درمان بشه ،هزينش سيصد گفت

منم میخوام انجام بدم خیلی عالیه برای جای جوش و اسکار خوبه ولی با یه بار نمیشه باید دو سه بار انجام ب ...

شما ديدي كسي نتيجه گرفته باشه؟من تهرانم

اخه من واسه گرفتن لايه بردار وروشن شدن پوستم رفتم گفت بيا ميكرو كن كه عمقي درمان بشه ،هزينش سيصد گفت

یسری سوزن میکشه روپوستت زخمش میکنه بعد پوسته ریزی شروع میشه انشالله شما راضی باشی

2706