2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون همه اعتقاد دارن مرد ۱۰۰ درصد کامل برای زنشه و به محض نامزد کردن باید با خانواده اصلی خودش وداع ر ...

دقيقن 🤢 نميدونم اين طرز فكر از كجا اومده؟ از قديم يادمه ميگفتن دختر مال مردمه 😂

2728
دقيقن 🤢 نميدونم اين طرز فكر از كجا اومده؟ از قديم يادمه ميگفتن دختر مال مردمه 😂

طرز فکر اشتباهیه واقعا 

چون هرکسی جایگاه خودشو باید داشته باشه

امکان نداره برادر به خاطر زنش با خواهرش بد بشه یا بالعکس.

باید یاد بگیریم هرکس جایگاه خودشو تو زندگی طرفمون داره نمیتونیم خودمون مالک همه قلب طرف مقابل بدونیم

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
اررره ببخشيد 😂 انقد كه اينجا بهم حمله ميشه باورم نشد 

فدات😅عیب نداره

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
طرز فکر اشتباهیه واقعا  چون هرکسی جایگاه خودشو باید داشته باشه امکان نداره برادر به خاطر زنش ...

اما داداش من منو چند باز بخاطر زنش دعوا كرده. اونم سر اينكه چرا وقتي حلوا بلد نبودم از زن اون دستورشو نپرسبدم يا چرا موقع خدافظي نبوسيدمشو دست ندادم 🤢 ولي در كل نميدونم واقعن ممكنه از دلش برم كلن؟ 

روابط خانوادگي بدون فيلتر و رييس خيلييي ميچسبه 😌

خیلی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

تقصر داداشته که نمیتونه رابطه زن و خانوادشو مدیریت کنه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706