1147
44

از شرایط استفاده کن پس😂

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
روابط خانوادگي بدون فيلتر و رييس خيلييي ميچسبه 😌

خودتم عروسی ها.

بیچاره عروس

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر آنچه که به ذهنت میرسد و میدانی درست است و به کسی ضرر نمیرساند بدون لحظه ای درنگ انجامش بده.

یعنی اجازه نمیداد داداشت بیاد خونتون؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
چيكار كنم؟ 😂

غیبت اینارو بزن تو گوشش😆

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
1125
خودتم عروسی ها. بیچاره عروس

بیچاره حرفی نزد که داره شوخی میکنه😐😐😐واااااا

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
خودتم عروسی ها. بیچاره عروس

اره و اجازه ميدم هر قدر دوست داره با خانوادش تنها باشه و بره و بياد و بگه و بخنده... اما ما اين اجازه رو نداريم. اومدنشم بدون دردسر و دعوا نيس كه هميشه با فتنه همراهه 

1103
غیبت اینارو بزن تو گوشش😆

داداشم نميذاره يه كلمه درموزد زنش كسي بگه. اما ميذاره اون هر قدر ميخواد بد مارو بگه بعدم خودش مياد باهامون دعوا ميكنه 

تنها نه!! يه بارم كه تنها اومده بود به زووور مجبورش كرده بود صدامونو براش ضبط كنه 😂

😮 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
تنها نه!! يه بارم كه تنها اومده بود به زووور مجبورش كرده بود صدامونو براش ضبط كنه 😂

حتما خودت یکارایی میکنی

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر آنچه که به ذهنت میرسد و میدانی درست است و به کسی ضرر نمیرساند بدون لحظه ای درنگ انجامش بده.
1170