2726
عنوان

دکتر میترا امینیان کرج

| مشاهده متن کامل بحث + 24894 بازدید | 42 پست
من سزارین بودم.چون ترس داشتم بیهوشم کردن یادم نیس.

خوشبحالت سزارین شدی راحت. من اینجا هیچکسو ندارم جز شوهرم که اونم سرکار میره بعضی شبا هم شیفته زایمانمم طبیعیه حالا باید هی منتطر بشم ببینم کی دردم میگیره یه تاریخ دقیقی نداره طبیعی که ادم بگه ینفر بیاد پیشش اخرش هم میترسم تو خونه زایمان کنم😣

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت سزارین شدی راحت. من اینجا هیچکسو ندارم جز شوهرم که اونم سرکار میره بعضی شبا هم شیفته زایمان ...

ان شاءالله بدون هیچ مشکلی زایمان میکنی.حدود تاریخی که دکتر بهت گفته بگو یه نفر بیاد پیشت.

2728
مطبش چه روزهایی هست؟  چه ساعتی؟  شماره مطبشو داری؟  وقت دهی زود میدن؟

يكشنبه تا چهارشنبه

وقت دهيش زود نيست متاسفانه 

شمارش 02632244121

02632206912

ببين عزيزم هركي راجب يه دكتر يه چيزي ميگه

اما من اونموقع كه مي خواستم دكتر انتخاب كنم سرچ كردم مامان هاي مريض هاي دكتر امينيان و خوندم

اون وسط يكي نوشته بود كه خودش مريض يه دكتر ديگه اي بوده دكترش دسر كرده بوده نيومده بوده و دكتر امينيان رفته بوده بالا سر اون مريض كه مريض خودش نبوده راهنماييم ميكرده و دلداريش ميداده

من خوشم اومد خب الان كم پيدا ميشه اينجوري 

بازم تحقيق كن😊❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
يكشنبه تا چهارشنبه وقت دهيش زود نيست متاسفانه  شمارش 02632244121 02632206912 ببين عزيزم هرك ...

والا موقعی که من بستری بودم تخت بغلیم امینیان بود کلا نیومد ماماها به دنیا آوردن در صورتی که اونم دوس داشت دکترش باشه

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
يكشنبه تا چهارشنبه وقت دهيش زود نيست متاسفانه  شمارش 02632244121 02632206912 ببين عزيزم هرك ...

ممنون عزیزم منم تحقیق کردم دربارش تاحدودی اکثریت راضی بودن 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
والا موقعی که من بستری بودم تخت بغلیم امینیان بود کلا نیومد ماماها به دنیا آوردن در صورتی که اونم دو ...

دقيقا ميگم نظرها متفاوته

چي بگم والا 

من كه خودم زايمانم با ايشون نيست چون من بيمارستان ديگه اي مي خوام زايمان كنم

ولي فعلا پيشش ميرم راضيم تا الان حرفاش و توصيه هاش خيلي برام خوب بوده

يا امام رضا...بطلب❤️

سلام عزیزم

دکتر من ایشون بودن واقعا کاربلدن 

من تخت جمشید پیش خودشون سزارین شدم و انقدر عملم عالی بود که حتی یه شیافم مصرف نکردم 

من حتما بهت پیشنهاد میکنم این دکتر و کارش عالی

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
سلام عزیزم دکتر من ایشون بودن واقعا کاربلدن  من تخت جمشید پیش خودشون سزارین شدم و انقدر عملم ...

سزارین میکنه؟زیر میزی میگیره؟

حَواسِتو بدع بهـ #ماهتـــ چراغایـ شهر اَرزِش ندارَن.
دکتر خیلی پیگیر بود خیلیییییییی،

سلام عزیزم

منم یه زوردرس داشتم که دکترسوسن کیانی برام انجام داد و بهم گفت که باردارشدم غربالگری انجام بدم اگه مشکلی نبود برام سرکلاژ میکنه؛نمیدونم تحت نظر ایشون باشم یا پوررستمی یا هاشمی؛

اخلاق دکترکیانی چطوره؟تو مطب اصلا خوش اخلاق نیست خیلی خشکه اما تو بیمارستان قائم خوب برخورد میکنه.

2706