2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2518174/خانومايي-كه-انقدر-زود-قضاوت-ميكنيد-جاي-شوهرم-بوديدي-چي-كار-ميكردين-در-رابطه-با-ت?page=1 

تاپيك قبليمه تورو خدا كامل بخونيد تو دوران عقد دارم شوهرمو از دست ميدم عملا، شوهرم با مادرمم كه انقدر دوسش داره داره بد ميشه

تعداد رای : 18
نظرسنجی
فقط روانشناس ميتونه كمكت كنه
4
22%
مثل خودش جلو شوهرت نقش بازي كن
6
33%
نقش بازي نكن مجبور ميشي يه عمر اين كارو كني شوهرت متوقع ميشه
2
11%
پولاي شوهرتو پسنداز كن بهترين انتقام اينه كه همه قسطارو اون بده
6
33%
👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

جلو شوهرت با مادرت زیاد حرف نزن که حساس بشه.بعضی وقتها اگه هدیه چیزی میگیری بده مادرت بده.مشورت یا حرفی داره الکی با اون مشورت کنه.

خیلی ام تابلو پولی نباش.که فکر کنه داری از کنارش جیبت رو پر میکنی.با مادرش مثل خودش باش وقای در نبود شوهرت بهت کار میده.وقتی اومد یه جایی تو بهونه کن مثل پا یا مچ دستت بگو فلان کار داد گفت انجام بدم فلان اتفاق برام افتاد.یا فلان اشپزی گفت بکنم دستم سوخت.یا فلان خرید گفته انجام بدم.سنگینه.خودش خونه گفته خسته ام من تنهام .اما درصورتی که وقتی تنهایی بزن به پروحی.کاری بهت میده بهونه بیار مجبوری نیستی هرچی میگه سری انجام بدی.

جلو شوهرت با مادرت زیاد حرف نزن که حساس بشه.بعضی وقتها اگه هدیه چیزی میگیری بده مادرت بده.مشورت یا ح ...

مرسي🙏🏼

ولي اخه اگه خونده باشين مادر شوهرم صبح تا ظهر نيست با برادر شوهرم ظهرا مياد

بعد ظرفاي شامو صبحونه تلمبارشون كرده

نهارم نداره كه برادر شوهرم دادو بيداد ميكنه

من ديت ب هيچيم نزنم تنهام خونه، تابلو نيست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه تاپیکتو خوندم که فیلم مسافرتو نشون مادرشوهرت دادی آقاااا نشون نده احتمال اینکه مادرشوهری از خوشحالی عروس و پسرش شاد بشه یک درصده...اگه دقت کنی وقتی با شوهر جلو مادرشوهر جروبحث کنی خوشحال میشه با ظاهری که اصلا نشون نمیده...گول این جماعتو نخور. 

Nothing special...
2731
عزیزم من یه تاپیکتو خوندم که فیلم مسافرتو نشون مادرشوهرت دادی آقاااا نشون نده احتمال اینکه مادرشوهری ...

تاپيك بعدمو كامل ازش حرف زدم

مساله اون نيست فقط

منم ميدونستم اينجوريه ميگفت فيلمارو بيار ببينم

ميگفتم ريختم تو فلش خونمونه

الان همش مراعات ميكنم

حتي عكسامونو چاپ كرديم گل حين كردم عاشقونه هاشو قايم كردم معمولياشو اون ببينه

ولي مساله چيزه ديگس اگه تونستي بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2518174/خانومايي-كه-انقدر-زود-قضاوت-ميكنيد-جاي-شوهرم-بوديدي-چي-كار-ميكردين-در-رابطه-با-ت?page=1

تاپيك بعدمو كامل ازش حرف زدم مساله اون نيست فقط منم ميدونستم اينجوريه ميگفت فيلمارو بيار ببينم مي ...

عزیزم سخته واست چون تجربت کمه ولی مثل خودش رفتار کن جلو شوهرت مثلا بگو میخواین چای بیارم یا الکی میوه بزار ولی شوهرت که نیستتت سرتو به یه چیز گرم کن به تلفن کتاب درس ...خرید بیرون چه میدونم از این چیزا...بعد یه چیز خیلییی مهم اصلا تا عید نمون اصلاااا. مادرشوهرت فرشته هم باشه کلی کار میوفته گردنت حالا این که فرشته هم نیست...خواهشا یه کم بمون بعد برو خونتون شوهرتو با زبون نرم راضی کن...اصلا چه معنی داره دختر عقدی عید خونه مادرشوهر بمونه 😆😆برو خونتون عید دوباره برگرد اونجا . عروسی کردین پشیمون میشی که چرا پیش مامانت نموندی..  مشکلی که گفتی هم فقط سیاست میخواد...الان ظاهرا خیلی فکرت درگیره وحرص میخوری و استرس روابط بعدی با مادرشوهرتو داری...خودم اینجوری بودم ولی بهتر شدم خیلی رو خودم کار کردم 

Nothing special...
عزیزم چیکار کردی؟  رفتی؟

اره ولي كلاس آوازه خواني نوشتم برنگردم اون همه پول از بين ميره 

وقت دكتره ليزرم دارم بايد زود برگردم

قبول كردن

به همسرمم يكي از حرفاي مادرشو تو تنهايي بهم ميزنه بهش گفتم

اول باور نكرد ولي جون خودشو كه قسم وردم پاشد عصباني بره پيش مادرش

اسرار كردم نره گفت تكليفمو بايد باهاش روشن كنم

گفتم من قراره اينجا زندگي كنم و دوس دارم مادرت منو دوست داشته باشه( الكي)

بعد از دو سال درست ميشه حساسيتاش

و توم سعي كن جلو اون محبت به من نكني

ميدوني همين كه فهميد و خواست بره پشتم دراد برام بسه فعلا

خدارو شكر ميدونه جونشو بميرمم به دروغ قسم نميخورم

ولي ميرفت ميگفت اون زن حتما انكار ميكردو شروع ميكرد گريه كردن  بعد براي من بد ميشد

2738
عزیزم چیکار کردی؟  رفتی؟

اولشيه بشون گفتم جا انداختم

( همسرمم فهميد چرا من ديگه با تمام وجود سعي ميكنم دير به دير برمو كم بمونم از مامانش ناراحت )

عزیزم چیکار کردی؟  رفتی؟

البته هيچ وقت با لحن دعوا نميگفتا ميرفت تيكشو بندازه

ولي باورت نميشه سره حيا اون زن گريه ميكنه

چيزاي الكي

يه بار گفتم مامان بزارين خودمون انجام بديم ما ميدونيم حي كارش كنيم( با حالت خيلي خوووبو خنده و با منظوره اين كه براتون زحمت ميشه اونم چون انجام ميداد بعد هي منتشو ميزاشت سرم كه خسته شدم براتون ال كردم منم گفتم  امروز انجام نده )

قهر كرد جلو شوهرم رفت

بي صداها با بغض نگامون كردو رفت

بعد با صورت خيييييس اومد برام يه بشقاب ميوه پوست گرفته بود

بيا دخترم برات ميوهپوست گرفتم جون بگيري

يعني اسلحش خيلي قويه

اولشيه بشون گفتم جا انداختم ( همسرمم فهميد چرا من ديگه با تمام وجود سعي ميكنم دير به دير برمو كم بم ...

کار خوبی کردی ولی کاش نمیگفتی جلو اون کمتر بهت محبت کنه 

همین که حرفتو قبول کرد بسع و دیگه پشت مادرش بد نگو چون باعث میشه فک بد کنه دربارت 

حواستو جمع کن و با مادرش مهربون باش 

راستی تو خونه جدا میگیری بعد عروسی؟! 

خوشحالم که این مشکلت حل شد کلم💖

💚💜You and me together, nothing is better
کار خوبی کردی ولی کاش نمیگفتی جلو اون کمتر بهت محبت کنه  همین که حرفتو قبول کرد بسع و دیگه پشت ...

اره داريم خونه دست مستاجره راش با خونه مادرشوهرم يه ربع بيس دقه اي با ماشين فاصله داره

خواستم اون زنو حساس نكنه يعني ميخوام از دشمنيش به خودم كم كنم تو توي جنگ قدرت باهام قرار نگيره

بدون قدرت منده نياز نيست انقدر تلاش كنه

حرفي كه بهم زده بود خيلي بد بود هم اين كه شوهرم داشت فكر ميكرد من چقدر عوضيم كه مامانش ميميره برام ولي من همش ميخوام نيامو زود برمو

البته هيچ وقت با لحن دعوا نميگفتا ميرفت تيكشو بندازه ولي باورت نميشه سره حيا اون زن گريه ميكنه چيز ...

میدونم 

اینجور مادرشوهرا رو باید اتیش زد 

چه مکااااار 

چه بلد راهه 

حواست باشه حتما باهاش مهربونانه برخورد کن 

به شوهرت بگو مامانتو دوس دارن خیلی

بگو مثه مادر خودم دوسش دارم برات زحمت کشیده 

شوهر منم میدونه من به جونش به دروغ قسم نمیخورم 😀✌✌

اره داريم خونه دست مستاجره راش با خونه مادرشوهرم يه ربع بيس دقه اي با ماشين فاصله داره خواستم اون ز ...

خب خداروشکر یه لحظه فک کردم میخوای تو یه خونه با این مار زندگی کنی 

ان شاالله عروسیتون کی هست؟ 

زودتر جداشین عزیزم 

خیلی برات خوشحال شدم که تونستی مشکلتو حل کنی 

میدونم  اینجور مادرشوهرا رو باید اتیش زد  چه مکااااار  چه بلد راهه  حواست با ...

اره خيلي مكاره جز پشت سرش نميشه دستشو رو كرد

2706