2733
2734
عنوان

روشهای سقط جنین کسی میدونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 92600 بازدید | 63 پست
عزیزم شیاف چی میزاشتی من دکتر دستور بستری تو بیمارستان داده ولی شیاف نه میگه غیر قانونیه ولی من میخا ...

پیش ماما رفتی؟

چرت گفته شیاف اسمش یادم نیس گرفتم داروخونه بهم داد البته برگه های سونوت باید همرات باشه برو پیش ی دکتر دیگ

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها من شنیدم یه چیزی درجا سقط میکنه طب سنتیه ولی دلم نمیاد بگم بره بخوره من باعث قتل اون بچه بشم&nb ...

میشه بگی خاهشا؟ 😭😭😭من الان سه هفتس خونریزی دارم برا سقط قرصم دکتر بهم داده ولی سونو میگه بازم مونده ازش... تمام خون بدنم رف😭😭😭

من کلی تحقیق کردم و‌ پرس و جو‌کردم از اینواون تا بالاخره تونستم یه ماما پیدا کنم‌که مطمئن بود و خیالم ازش راحت بود.همکارم سه ماه پیش ازش قرص تهیه کرده و‌ دوستش بهش معرفیش کرده بود.منم شمارشو‌گرفتم و ازشون تهیه کردم و‌برام ارسال کردن خودشون قرصو.دیروز مصرف کردم ؛واقعا هم کارشووووون بی نظیر بود هم قرصشون اصل بود و هم راهنمایی هاشون موقع مصرف خیلی خوب بود و‌ پیگیر بودن.من که اصلا درد نداشتم بااینکه سن بارداریمم بالا بود تقریبا‌!!کلا 5ساعت زمان برد تا دفع شد.

شمارشونو‌میزارم برای کساییکه مثل من دنبال یه ادم مطمئن میگردن 09368276195مقدم

2728

دوست عزیز من تمام راه ها رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم تهران ساکن هستم ولی کلی قرص فیک بهم دادن بعد از تو سایت زنگ زدم به یه خانم دکتر که از اصفهان بودن خیلی با سابقه بودن و کار بلد برام ارسال کرد قرصشونم با دستور مصرف خوردم که واقعا جوابدهیم عالی بود زنگش بزن بهت قرص میده امریکایم هست۰۹۳۳۲۸۱۳۳۷۲

امیدوارم هرچی ازخدامیخاین بهتون بده.من هم دوبار ازخانم حسینی عزیز تهیه کردم و خودم پرستار هستم و به متخصص بیمارستانمون نشون دادم اصالت دارو و همچنین روش ایشون رو تایید کردن و ایشون رو میشناختن و مطمئن شدم که ماماهستن و مثل خیلیا دلال و فروشنده دارو که خودشون رو پزشک معرفی میکنن نیستن.امروزم سونو دادم خداروشکر رحمم کاملا پاک شده بود.من که یادم نمیره چه شرایط سختی داشتم و خانم حسینی به فریادم رسیدن خدا بچشونگهداره براش که سریع دارو رو برام ارسال کردن وبا درک و دلسوزی کامل همراهیم کردن.ایشون حجم تماس ها و پیام هاشون زیاده تماس گرفتین پاسخگونبودن نترسین چون خودمم واقعا ترسیدم ولی براشون پیام بذارین دراسرع وقت جوابگو هستن.امیدوارم هرکسی که توی شرایط من و بقیه دوستانی که ایشون رو معرفی کردن استرس نکشن و ازاول رفع مشکلشون روبه مامای کاربلد بسپارن.شمارشون09385283917

بگین خانم فلاحی پرستار معرفی کردن تا متوجه باشن قدردان محبتشون هستم😘

2738
بچها من شنیدم یه چیزی درجا سقط میکنه طب سنتیه ولی دلم نمیاد بگم بره بخوره من باعث قتل اون بچه بشم&nb ...

توروخدا اگه میدونی چیه ب من بگو

من دوتا بچه دارم پسرم یکسالشه شیر خودمو میخوره الان تست زدم مشکوک خیلی میترسم 

بگو بگیرم بخورم

رم سقط بشه

منم دچار بارداری ناخواسته شده بودم و واقعا شرایط نگهداریشونداشتم و از استرس خواب و خوراک نمونده بود برام. انواع و اقسام دمنوش هارو مصرف کردم هیچ تاثیری واسم نداشت فقط هزینه ی الکی بود.تابالاخره از یکی از دوستام ک قبلاخودشم سقط انجام داده شماره یه ماما رو گرفتم.بااینکه قبلا هم سزارین انجام دادم ازش قرصو‌تهیه کردم خودشون قرصو واسم ‌ارسال کردن.روش مصرف هم طبق سن بارداریم بهم گفتن استفاده کردم طی۴ساعت به خونریزی افتادم و دفع شد.موقع مصرفم هم دائم جویای حالم بودن و همراهیم میکردن.بعد از یک هفته هم سونو دادم گفتن کامل دفع شده و اصلا بقایا نمونده بود داخل رحمم خداروشکر .شمارشونو میزارم برای کسایی که دنبال یه پزشک مطمئن میگردن  09368276195

دورسا جان من از تجربه ای که دارم پیشنهاد میکنم طب سنتی نکن چون عوارض داره من خودم زیر نظر ایشون قرص خریدم واستفاده کردم تا اخرکار هم همراهم بودن زنگ بزن مشاوره هم میده کارشون درسته ومعلوماتشون بالاست09306277287

2706