2737
2734
عنوان

خانمها همه بیاید.حتما پربازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 36696 بازدید | 178 پست
تنبیه بدنی یازبانی .

نه بدنی ک اصلا ب هیچ وجه 

ی موقه دعواش میکنم ک نکن یا داد میزنم سرش دراین حد فحشم نمیدم بدترینش کصافط 😖

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
شماتجربه دارید 

در حدی روم تاثیر داشت ک از ۱۳سالگی ب پایین یادم نیس

اطرافیان بهم گفتن اینجور بوده

خودم خاطره ای ندارم ولی حس بدی به اون روزا دارم

البته گفتن در حد کتک با دست ساده رو بدن بوده ولی خب رو هرکی یه جور موثره

خلاصه اینکه کودکیمو نوجونیمو یادم نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بدرد میخوره برای مامانا وبابا هایی که به بچه هاشون حرف بد میزنن

🙏

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2728

من ک چیزی یادم نیس از فحش و ....،مامانم ولی گه گاه میگف،بابام اصلااااا اما بچه که بودیم مامانم ب خاطر بعضی کارای بابام ما رو نفرین میکرد

یه نفرین خاص ک دوس ندارم عنوانشو بگم

الان سالها گذشته و هر کدوم از بچه ها تو زندگی یه مشکلی داریم که من نمیدونم چرا حس میکنم نتیجه ی نفرینای مامانمه..نمیدونم خیلی حس بدی دارم،انگار تازه یادم اومده،تا حالا هیچ وقت بهش فکر نکرده بودم و یادم نبود،الان ک مشکلی داریم انگار تو ذهنم تداعی میشه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

من بعضی وقتا عصبی بشم سرش دادمیزنم یه چن باریم زدمش که عذاب وجدان گرفتم 😔😔انقد خودمونو زدن اعصاب نذاشتن برا ادم

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
من تو بچگی خیلی کتک خوردم درحالی که بچه ارومی بود توجمع زیاد نمیتونستم حرف بزنم میومدیم خونه مادرم م ...

من خودم بچگیم رو یادم نیست فقط یادمه با بابام دوست بودم زیاد.

به نظرم دخترها باید رابطه خوبی با پدرهاشون داشته باشن

به من فحش نمیدادن ولی مادرم تو مهمونی و اینا اینقدر مراقب حرکات و حرف های من بود و بعضا بعدا به محاک ...

منم همینطور البته کلا خواهربرادرام کلا همینطور شدیم دقیقا بخاطر مامانم

2738
تو زندگی العانتون هم تاثیر داشته  

مسلمه همینطور ک مامانم شخصیت نداد بهمون الانم دیگران ما رو کنار میذارن و خیلی جاها اذیت میشیم البته من یه ذرررره بهتر شدم درس خوندن و کار کردن و تو اجتماع بودن ی خرده باعث شد رو خودم کار کنم ولی خب ابجی و داداشام نه

😔😔😔

متاسفانه فکر کردم بعد ازدواج زندگیم خوب میشه اما همسرمم یه ادم خشکه

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2706