2703
2553
عنوان

خانمها همه بیاید.حتما پربازدیدش کنید

36696 بازدید | 178 پست

ممکنه ازدست بچتون عصبانی شده باشیدبه هردلیلی ، چه حرفایی رو بهش میزنید؟؟؟؟

چقدرفکرمی کنید توروحیه اش تاثیرداره؟؟؟

مجردها وچه اونایی که متاهل هستند اگرجز کسانی بودید که توی خانواده  پدریامادر بهتون بیشعور،کثافت ویا ...می گفتندالعان وضعیتتون چطوره؟؟؟

بیاید تجربه هاتون رو بگید❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب من توبچگی ازگل نازک تر نگفتن اما خودم صبرو تحملم کمه بااین ک بجه م خیلی ارومه اما اعصاب ندارم گاهی وقتا دعواش میکنم

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2720
2714

به من فحش نمیدادن ولی مادرم تو مهمونی و اینا اینقدر مراقب حرکات و حرف های من بود و بعضا بعدا به محاکمه می کشید منو که الان آدم کاملا کمرو و کم حرف و کم اعتماد به نفسی هستم . 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

من کسی بودم که همیشه پدرو مادرم بین من و خواهر برادرام فرق میزاشت بزرگ تر که شدم یسری تهمتا بهم زده شد و مادرم حرف منو باور نکرد

از اون روز به بعد هر فحش کثیفی به دهنش میاد به من میگه

و من هم هرگز مادرمو نمیبخشم بخاطر اسیب هایی که به من زده

هرفحشی که از بچگی بهم داده چه خوب چه بد غرورمو شکست و دلمو پر پر کرد

همیشه حسرت دخترای دیگرو میخوردم که مادراشون انقدر عاشقانه دوسشون دارنو بهشون احترام میزارن

الانم دیگه احترامی بینمون نمونده و همش تقصیر خودشه

الانم احساس کمبود محبت دارم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

من تو بچگی خیلی کتک خوردم درحالی که بچه ارومی بود توجمع زیاد نمیتونستم حرف بزنم میومدیم خونه مادرم میگفت چرا اینو گفتی اونو گفتی😔

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2706