2726
عنوان

ماماناقبل از وقت پریود نبض توی شکم نشانه یه بارداریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7630 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیدونم یه ماه مصرف کردم عاشقه دخترم همشم این ماه لبنیات خوردم کاش هر دو حامله بشیم اونم از نوع ...

منکه لبنیات خوراکم هس😄 انشاءالله عزیزدلم 😍😍😍😍

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
ببخشید که میگم سفید ژله ای و ابکی

دقیقا مال من هم وسط سیکل هم همون20پریودم همینجور ترشحاتی دیدم

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728
اهان به نظر شما روز تخمک گذاری اگه نزدیکش اسپرمی باشه  لقاح انجام میشه یا چند روز طول میکشه؟

تا لقاح صورت بگیره چند روز طول میکشه بعد از اونم تا تخم بارور از لوله بیاد سمت رحم و کاشته بشه زمان میبره بعد هورمون بارداری تو بدن پخش میشه

تا لقاح صورت بگیره چند روز طول میکشه بعد از اونم تا تخم بارور از لوله بیاد سمت رحم و کاشته بشه زمان ...

عهههه نمیدونستم لقاح چند روز طول میکشه منو باش رژیم لبنیات داشتم همون روز تخمک گذاری قط کردم گفتم دیگه اگه قراره لقاح بشه دیگه شده😐

2706