2726
عنوان

دندانپزشک کودکان

2224 بازدید | 20 پست
سلام خانومها دخترم چند تا از دندونهاش مشکل پیدا کرده یکی از خانمهای سایت ادرس یه خانم دندانپزشکو داد رفتیم رو یکی از دندونای دخترم کمی چسب (اسم تخصصی شو نمیدونم )ریخت روی هم 5 دقیقه هم نشد نه تراشی داد نه بی حسی 120 تومن ازمون گرفت همه دندونپزشکهای کودک اینقدر گرون میگیرن اخه من خودم که میرم دندون پزشکی خیلی منصفانه تره قیمتهاش
خاستم ببینم اگه همه دندونپزشکها رنج قیمتشون اینه که بیخیال بقیه رو هم پیش همین ببرم اگه نه که اگه کسی دکتر خوب و منصف سراغ داره بهم معرفی کنه ممنون
پری جان میشه بپرسم مشکل دخترت چی بود ؟

من دخترم رو دیروز پیش یه دندون پزشک کودک بردم مطبش انچنانی نبود ولی واقعا دلسوزوند برای دخترم و کارش رو خوب انجام داد

البته پیش یه دکتر معروف هم بردم که ایشون حوصله بچه منو نداشت اگه خواستی شمارش رو میدم
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
عزیزم گفت دندون دایمش در اومده و داره خراب میشه برای اینکه خراب نشه روی دندونشو یه ماده ای ریخت شبیه چسب همین
اینهم وقت گذاشت دخترمو بوس کرد و تک تک وسایلو نشونش داد چون دخترم خیلی ترسو ولی واقعا کار خاصی نکرد همه این کارا با هم 10 دقیقه هم نشد شاید فقط 5 دقیقه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دندون دختر من شکسته شده برای اینکه خراب نشه فلوراید تراپی کردش

دختر منم خیلی از دکتر میترسه به خاطر دخترم روپوشش رو در اورد و توی اتاق انتظار فلوراید مالید به دندونش تا نترسه

دخترم من یک سال و نیمه هستش

و وزیتش هم 15 شد
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
اسمش دکتر فاطمه محبوب 66513949

من که از نظر رفتار با بچه خیلی ازش خوشم اومد کارش رو در حد فلوراید تراپی دیدم نه بیشتر
این دکتری که من بردم دکتر معروفیه نمیدونم شاید الان با تورم همه دکترا اینقدر میگیرن گفتم اول بپرسم بعد اگه دیدم همه رنج قیمتشون اینه برم پیشش یکی از دندوناشم باید بکشه با این حساب فکر کنم بخاد دندون بکشه یه 500 تونی باید تقدیم کنیم
سلام من تو همین سایت خیلی دنبال دندون پزشک بودم اما دکتر خوب معرفی نشد الان پسرم و پیش دکتر سارا مجلل میبرم دندونای پسرم داغون بود سه تا رو عصب کشی کرده پر کرده روکش هم گذاشته قلق بچهها رو داره پسر من که خیلی دوستش داره خوش انصاف هم هست سمت مطهری هست شمارش88480190
چند جلسه که رفتم سر میکنه عصب کشی هم میکنه معمولا 120 تا140 میگیره روکشها رو برای هر دندون 75 گرفت کارش تمیزه جلسه اول برات همه رو توضیح میده همه سعی خودشو میکنه دندون رو نگه داره با اینکه دندون پسرم همش پوسیده بود ولی ترمیم کرد
2706