2726
عنوان

کیا واقعی خوشگلن😃

7427 بازدید | 24 پست

کیا خوشگلن وبه خاطر خوشگلیشون شوهرشون عاشقش شد و دیگه دست از سرتون بر نداشت؟؟؟ 😄

تعریف کنید ببینیم چی شد که یهو اینطوری شد😍😍😄😄یکم خوشحال بشیم😍😎🤗🤗

باز یه سریا نیان نگن مگه عشق به قیافست.لطفا شعاری حرف نزنین خوشم نمیاد🙄🙄اه مرسی.

این تاپیک برای فان و سرگرمیه قضیه رو جدی نگیرید و جو  نگیرید برای حمایت خانمهای معمولی و رو به پایین از لحاظ قیافه.من این تاپیکو برای خوشگلا زدم.ناراحتن بقیه نیان.

🙄🙄وسلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیا ب من میگن خیلیییییییییی خوشگلی بعضیا هم میگن نه فقط چشمات قشنگه نمیدونم واقعا فک کنم سلیقه ای باش ولی همسرم همیشه می‌گفت خیلی ملاکا تو زندگی داره ولی زیبایی هم یکیشه گفت تو اولین نگاه عاشق خوشگلیت شدم 

بعضیا ب من میگن خیلیییییییییی خوشگلی بعضیا هم میگن نه فقط چشمات قشنگه نمیدونم واقعا فک کنم سلیقه ای ...

ببینم عکس چشات 😍

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84

من ..😎😁همسرم همکار خواهرم بود و محل کارمون خیلی نزدیک چند بار که رفتم پیش خواهرم چشم ازم بر نمیداشت 😁به بهانه های مختلف میومد اتاق خواهرم حرف پشت حرف 😐😂خیلی ماجرا داره حسش نیست بگم فقط من 😒خواهرم گاهی😩گاهی🙂همسرم 😍👀..خلاصه بعد از ۵ سال ازدواج کردیم ..😂میگفت خوشگل و ناز و خوشتیپ بودی 😌

مشاور امور ملکی در کیش..🌴

منم کلا بی بی فیسم موهامم چتریه 

پسرعموم چهار سال پیش توو سیزده ب در خیره شده بود ب چشمام خشک شده بود وسط بازی با داداشاش یهم همه داد زد موریییییییییییی کجارو داری نگاه میکنی حواست هس یهو طفلک خیط شد سرشو گرف پایین از همون موقع ها دلم براش لرزید 

شماره مو از دخترعمه ام گرفت و گفت خیلی خوشگلی عاشقتم میخوامت باید ماله من بشی 😍😍😍😍😍 

جونم برات بگه دوسال الان زیره یک سقفیم 

من از نظر خودم معمولیم ولی همسرم همیشه میگه خیلی خوشگلی بچه هامونم خوشگل شدن به مامانشون کشیدن😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2706