عنوان

چقدر خوبه وسطه خونه تکونی پول پیدا کنی😅😅😄

| مشاهده متن کامل بحث + 2925 بازدید | 86 پست

😂😂😂😂😂😂😂

دمت گرم 

منم شادشدم باهات 😂😂😂

ولی من فقط لای دفترخاطراتم چندتا دویست تومنی وصدتومنی تانخورده پیداکردم که نمیدوم مال چه موقع ست 😂😂😂😂😂😂

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من آمار همه جیبامو دارم هیچی توش نیست 😁

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

باریکلا خوش شانسی دیگه منم داشتم تمیز میکردم دستم به یه چیز کاغذی رسید بعد چشام بستم گفتم خدا پول باشه خدا پول باشه چشامو باز کردم دیدم یه دویستومنی پارس 🙈🤐🤣

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
از خونه ی همسرم آوروم یعنی چی؟

طلاق گرفتم ...

پول هامو تو جیبم گذاشتم دیگه فراموش کردم صبح پیدا کردمش

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

وااااای  خوشبحالت 😃

حالا ما بودیم فوقش هزاری پیدا میشد 😄

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706