2737
2734

همسرم از اواخر مهر ماه بيكار شده،خونه و ماشين داريم،ولي قسط بانكي هم داريم،يعني واقعا توو سختي هستيم،تا الان هنوز كار پيدا نكرده،از همون اول بهش گفتم اشكال نداره من كنارت هستم ب شرطي كه تلاش كني،شوهرم ي كم تنبله.البته وقتي شاغل بود كارشو خيلي عالي انجام ميداد،ولي الان كه بيكاره من همش بايد هُلش بدم،بهش گفتم با اسنپ كار كن،تا ظهر طولش ميده تا از خونه بره بيرون.روزي چهار پنج ساعت فقط كار ميكنه،هر از گاهي بهش يادآوري ميكنم كه بايد بيشتر كار كنه،چون نميتونيم زندگيمونو بچرخونيم،امروز ديگه عصباني شدم بهش گفتم اگر بخواي اينطوري بري كار من ديگه كنار نميام،نميتونم كه همش هُلِت بدم.ب نظرتون اشتباه كردم؟نبايد اينطوري ميگفتم؟منم خسته شدم از اين وضعيت،تلاشي كه بايد بكنه نميكنه،نميدونم چكار كنم ديگه😢

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجای کارت اشتباه بود اخه همسرت خیالش از بابت شما راحته برای همین عجله ای برای کار کردن بیشتر نمیبینه ...

همش توو فكرمه بزارم برم خونه ي بابام،بلكه ي كم ب خودش بياد،ولي نزديكِ عيده،اصلا نميدونم كار درستيه يا نه

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
2731
2738

وای دست رو دلم نزار 

دلم خون ه 

الان سه ماهه خونه س 

پا نمیشه بره سرکار من عااااااصی شدم 

هیچی کم نداریم 

ولی بودن مرد توی خونه سرسام اوره 

من خیلیییی خسته شدم 

خیلی زیاد 

مغازه داره سه تا شاگرد داره 

پا نمیشه بره ببینه چه خبره اصلا الان معلوم نی چه بلایی سر مغازه اومده 

همش نشسته با دوربین چک میکنه ...

من دیگه حالم داره بهم میخوره خیلی خسته م

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
هی بهش بگو پول پول پووووول خرج بتراش بگو بچه رو بردم دکتر باید پول برم خودم مریضم بابد آزمایش بدم و. ...

بچه نداريم،مستقيم بهش نميگم براي اينكه فكر نكنه ميخوام خوردش كنم ولي مدام دارم هزينه ها رو براش ميشمرم😑

خودت شاغلی? شاید دلش به حقوق تو گرمه تنبلی میکنه

نه منم شاغل نيستم

وای دست رو دلم نزار  دلم خون ه  الان سه ماهه خونه س  پا نمیشه بره سرکار من عاااااا ...

وحشتناكه🤕

وای دست رو دلم نزار  دلم خون ه  الان سه ماهه خونه س  پا نمیشه بره سرکار من عاااااا ...

خب تو برو بیرون. همین که پول دارین تو این دوره زمونه کلیه تو حالشو ببر شوهرا مردم همش در حال بلانسبت سگ دو زدنو پول در نیاوردنن وقتو حوصلم واسه زنو بچشون ندارن اگه مغازش جوریه که بشه بری خودت برو کارو دستت بگیر اگرم نه از پول استفاده کن لذت ببر برو کلاس برو خرید  برنامه بزار برین مسافرت دیگه چیکار داری شوهرت چیکار میکنه خداروشکر تو خونس نمیره بیرونو رفیق بازیو دختر بازی خرجتونم که بره بالا لازم باشه بیشتر کار کنه میکنه.منم اولا این مشکلو با شوهرم داشتم چون پدر خودم خیلی کاری بود فک میکردم مرد همش باید بدوئه به شوهرم گیر میدادم تو کاری نیستی اونم گفت من ی عمر درس خوندمو زحمت کشیدم که آقای خودم باشم حالا چون من واسه پول جونم در نمیاد تو ناراحتی ؟دیدم درست میگه دیگه چیزی نگفتم

خب تو برو بیرون. همین که پول دارین تو این دوره زمونه کلیه تو حالشو ببر شوهرا مردم همش در حال بلانسبت ...

منم سرکار میرفتم دقیقا زمانی که من دیگه نرفتم 

اینم اومد ور دل من خونه 

خیلی عاصی شدم 

ببین اصلا کاری نداره بهم مرد خوبیه 

ولی من حال و حوصله ندارم میگم مرد بره بیرون 

تا جوونه باید کارکنه همش بخوریم نمیشه جمع کرد ...

من خیلی دوسشدارم ولی تنبل شده ..‌

فقط توی خونه کمک میکنه ...نمیره سر بزنه مغازه 

همش میگم آخر این کارگرا کل سرمایت رو جمع میکنن الفرار ...

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
2706