2733
2734
عنوان

لاغری

113 بازدید | 17 پست

سلام دوستان خوبین؟ من شدیدا دنبال یه راهی برای لاغری هستم، کم خوری و ورزش خیلی روم تاثیر نداره، همش تو فکر قرص لاغری هستم چون شنیدم خوب جواب میده،  اما هم از عوارضش میترسم هم اینکه میترسم اونم خوب جواب نده😞 اما دیگه چاره ای ندارم 😔 راستی اینم بگم دخترم ۵ ماهه دنیا اومده و شیر منو نمیخوره و شیر خشکی شده، 

شما اگه قرص خوب مصرف کردین که عوارض زیادی نداشت بهم بگین چون عجله دارم برای گرفتنش اما نمیدونم کدومشونو بگیرم،،،  ❤

منو لایک کن اگه قرص پیدا کردی

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤨کالری شماری همراه ورزش مطمئن باش جواب میده فقط قبلش ی رژیم شوک بگیر

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728

عزیزم من ی کرم سراغ دارم تو دو هفته ک استفاده کنی کاهش سایز داری مخصوص حاهاییه ک خیلی سخت لاغر میشن مثلا شکم بازو . ...

اگ هم پوستت شل شده بر لاغری ی کرم لیفتینگ بدن دارم پوستتو جمع میکنه 

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2738
ببخشید با اجازه ی استارتر عزیز ناخنایی که کاشت میزنی چکار باید کرد که قارچ نزنه؟

عشقم ضد قارچ میزنیم خودمون  ✔

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
رژیم شوک چیه

مثلا رژیم پروتیین رژیم سیب رژیم نسکافه ..یا توی ی روز ۱۱ کیلو متر تقریبا ۹ و نیم ساعت راه بری

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
ب نظرمن دكترتغذيه برو و مكرر ومرتب ورزش كن قرص خوب نيس خالم بادكترتغذيه بدون ورزش كلي كم كرده

من خودمم قبلا تحت نظر دکتر تغذیه کلی کم کردم اما الان دو ماهه هر کاری میکنم نمیشه، خسته شدم 

مثلا رژیم پروتیین رژیم سیب رژیم نسکافه ..یا توی ی روز ۱۱ کیلو متر تقریبا ۹ و نیم ساعت راه بری

نمیدونم چرا کم نمیکنم با رژیم،  قبلا خیلی خوب بودم اما جدیدا اصلا کم نمیکنم 😭

البته رژیم شوک و امتحان نکردم

نمیدونم چرا کم نمیکنم با رژیم،  قبلا خیلی خوب بودم اما جدیدا اصلا کم نمیکنم 😭 البته رژی ...

بدنت استپ کرده باید شوک بگیری

2706