2733
2734
عنوان

بیمه عمر پاسارگاد

7191 بازدید | 20 پست

بچها تو رو خدا راهنمایی کنید این بیمه عمر خوبه آیا من تحقیق کردم میگن خوبه 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمه عمر خوب مخصوصا تو این شرایط تورمی مملکت.سعی کن از بیمه های معتبر اسیا البرز ایران معلم و..استفاده کنی که پشتوانه بهتری دارن

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.
2728
بیمه عمر خوب مخصوصا تو این شرایط تورمی مملکت.سعی کن از بیمه های معتبر اسیا البرز ایران معلم و..استفا ...

اخه ایران ۳ ماه ۳۰۰ تومنه 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
بیمه ایران عالی از این تعریفی نشنیدم

ایران ماهی صد اینه از ۳۰ شروع میشه

2738
شما باید به این توجه کنی که با نرخ تورم 18 درصد پولی که مثلا 10 سال دیگه به شما برمیگردونن چقدر ارزش ...

اسیا نخ سودش از ده درصد تضمینی تا۲۵درصد هست.و افزایش سرمایه ده درصد سالانه بخاطر حذف اثر تورم

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.
اسیا نخ سودش از ده درصد تضمینی تا۲۵درصد هست.و افزایش سرمایه ده درصد سالانه بخاطر حذف اثر تورم

سلام

شما در نظر بگیر پرداختی در سال اولتون 1 میلیون باشه (با ضریب افزایش 15درصد در سالهای بعد) 

بعد از 30 سال جمع حق بیمه پرداختی شما در  این 30 سال به شرکت بیمه 435 میلیون تومانه

طبق گفته ی خود شرکتهای بیمه بعد از 30 سال حدود 1 میلیارد تومان تضمینی تا 6.5 میلیارد تومان با سود قطعی 24 درصد به شما میدن(در حالت خوشبینانه)

ما فرض رو بر همون 6 میلیارد میزاریم.. واقعا در حال حاضر رقم درشت و قابل توجهیه

حالا ما باید ببینیم این رقم در 30 سال آینده نسبت به الان چقدر ارزش داره

طبق فرمول ارزش آتی پول : مبلغ 6 میلیارد در سال 1427 حدود 2736829 تومن الان ارزش داره

اگه به عنوان سرمایه گذاری یا بازنشستگی به بیمه عمر نگاه میکنید زیاد خوشبین نباشین ولی فکر میکنم برای از کارافتادگی یا فوت بهتر باشه

سلام شما در نظر بگیر پرداختی در سال اولتون 1 میلیون باشه (با ضریب افزایش 15درصد در سالهای بعد)&nbs ...

عزیزم بیمه نیمه وقت تامین اجتماعی چی چقد درمیاد اختیاری بخای بریزی تمام وقت ک ۳۰۰ خیلی زیاده 

ما اسیا داریم

ماهی چقد میریزی عزیز

سلام شما در نظر بگیر پرداختی در سال اولتون 1 میلیون باشه (با ضریب افزایش 15درصد در سالهای بعد)&nbs ...

عزیزم من محل کارم بیمه نمیکنه بنظرت چه بیمه ای کنم خودم خوبه حقوقم هم اون قد ک بتونم تامین ۳۰۰هر ماه بریزم نیست 

2706