2410
2553
عنوان

ي سوال راجب ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 63 پست
ناراحت نیستی تو عقد جدا شدی چون منم دارم جدا میشم فقط کمی نگرانآینده ام

نه اصلا و ابدا، اون خيلي مشكلات داشت نه فقط اخلاقي مشكل عصبيم داشت قرص ميخورد از اونا كه يهو چاقو در مياورد بكشه ادمو، من ٤ سال بهش فرصت دادم البته تمام راهارم رفتم سريع تصميم به جدايي نگرفتم واسه همين مطمئن بودم رو تصميمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میذاشت حداقل جواب میگرفت بعد این جوری میگفت  معلومه از اون خسیساست

والا ما از بچگي با هم بوديم، ٦-٧ ساله اول كه من عقد كردم بعدم اون زن گرفت اصلا با هم مثل قبل نبوديم قبلش به هم چسبيده بوديم همش عين خواهر برادر دو قلو، وقتي حرف زدناشو شنيدم تعجب كردم زمين تا اسمون عوض شده، حتي خونواده اونا خيلي مذهبين به حدي رسيده ميگه قيامت چيه بابا الكيه قبلش از اينا بود كه اهنگم گوش نميكرد 

منم همين نظرو دارم 

من ی مقدارشا برا مناسبتا بهم دادن یقیشم باهاش جهیزیه خریدم مثلا سر عقد ب من دوتا النگو دادن ب داماد ی سکه الان براعروسی برامن ی النگو میخرن برا داماد ی زنجیر بقیشم باهاش سرویس چوبو تیکه سنگیناما خریدم

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید 
2456

واس منم تو مناسبتا دادن واس چی میبردم ببخشید؟ بابام خریده بود جهازیه داد اونم چجووووری بس نیس؟ یه سال نشده هم سیسمونی داد بسه دیگه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
من خوب خودم چون طلا خيلي دوست داشتم، از بچگي زياد طلا داشتم، يعني مامانم هميشه ميخريده نه فقط به خاط ...

وااا! اين چ حرفي بوده زده 

بگو نه ندارم فقط همين ي سرويس رو دارم برا استفاده 

اون سرويس ك از همه نازكتر هست

بعدم مامانت خريده برات سرمايه بشه برا روزي ك بخاد جهيزيه بده بنابراين بايد بهشون پيشنهاد بدي ك باهاش برات جهيزيه خوب بخرن اگر لازمش دارن

ولي اگه نيازي نيست ك برا خودت نگهدار!

بده ب مامانت ب مناسبتها بعد عروسي بهت هديه بده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2714
وااا! اين چ حرفي بوده زده  بگو نه ندارم فقط همين ي سرويس رو دارم برا استفاده  اون سرويس ...

اره ايندفعه ديگه تجربه دارم نه طلاهامو رو ميكنم جلوي خواستگار نه اجازه ميدم حرف بزنه 

مامان من ازم گرفت هر چی بردم اونهایی بود که شوهرم تو نامزدی طولانیمون برام میخرید فداش بشم.هر مناسب ...

ايشالا هميشه به سلامتي استفاده كني كادوهاتو 💞💞

من یک سرویس ظریف تو دوران دبیرستان مامان و بابام برام گرفته بودن....سر سفره عقد همون سرویس رو با 5تا النگو که تازه گرفتن بهم کادو دادن.

اگه حتی با پول خودت هم گرفتی به همسرت نگو....بزار خانوادت بهت هدیه بدن که به چشم بیاد.

من سال 89 چهارمیلیون تومن پول تو بانک داشتم،چون سر کار میرفتم....اون سال عروسی گرفتیم و خونه رهن کردیم به ده میلیون، من پولای بانکم رو برداشتم و برای رهن خونه دادم و گفتم بابام داده .

الان هم همیشه همسرم میگه بابات اول زندگی کمکمون کرد.

هرچند مبلهام هم بابام بعنوان کادوی خونه نویی برامون گرفت.

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
2706