1147
1273
عنوان

ي سوال راجب ازدواج

609 بازدید | 63 پست

سلام به همگي، ي سوالي دارم ميخوام نظرتونو بدونم، به نظرتون وقتي ي دختر ازدواج ميكنه، طلاهايي كه خونه پدرش خريده رو با خودش بايد ببره؟ البته بيشتر منظورم طلاهايي هست كه پدر و مادر براشون خريدن، نظرتون راجب طلاهايي كه دختر با پول خودش خريده چيه؟ 

من بردم

البته واسه مناسبتا تیکه تیکه بهم دادن😏

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1258

بايد بده پدر مادرش برا حهيزيه هزينه كنن

اگه پدر مادر نياز نداشتن برا خودش برداره

دوستاي خوبم دعا كنيد يك نفر از گذشته ام كه سالها قبل خيلي هم دوستش داشتم اما انقد آزارم داد كه فقط ميخوام ديگه مزاحمم نشه بره از زندگيم عاشق يكي بشه..ما هيچوقت آينده اي نداشتيم ارزوهام بر باد رفت! اون بيماره گاهي مريضيش مياد سراغش نميفهمه كه داستان ما خيلي وقته تموم شده ! ديگه تحمل فشارهايي ك هر چند ماه يكبار بهم مياره ندارم 

اگه فکر میکنی که شوهرت روش حساب باز نمیکنه ببر ولی اگه یه درصد احتمال میدی بعدا به مشکل بخوره و پیشنهاد فروشش رو بده بذار خونه مامانت باشه

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1274
1167

من مقداریش رو فروختم واسه حهیزیه ک کمک بابام بشه... چند تا تیکه اش هم ب عنوان کادو عروسی گذاشتم ک خانوادم بهم بدن دیگه نخواد تو خرج بیفتن بنده خداها

فقط یه پلاک زنجیرو همینطوری آوردم خونه شوهر

خوب داماد يكم پر رو نميشه؟ ببخشيدا اينجوري ميگم چون بعضيا واقعا جنبه ندارن اول زندگيم كه هنوز كامل ا ...

نه بابا اگر قراره مردی با این چیزا پررو بشه ازدواج باهاش اشتباهه

من دارم خوش هیکل میشم سوز به دلتون😌
خوب داماد يكم پر رو نميشه؟ ببخشيدا اينجوري ميگم چون بعضيا واقعا جنبه ندارن اول زندگيم كه هنوز كامل ا ...

چقد طلا يعني؟

مثلا ي نيم ست سبك ك چيزي نيست

بالاخره دختر بپوشه تو دوران نامزدي خوبه

ك بدونن بي طلا هم نبوده!

انقد ك همه جور حرف ممكن هست باشه!

دوست من ك ميخاست نامزد كنه مامانش براش ي نيم ست شيك و سبك گرفت ك هميشه هم ازش استفاده ميكرد

ميگفت نامزدت مياد ببينه تو طلا داشتي خونه پدرت 

دوستاي خوبم دعا كنيد يك نفر از گذشته ام كه سالها قبل خيلي هم دوستش داشتم اما انقد آزارم داد كه فقط ميخوام ديگه مزاحمم نشه بره از زندگيم عاشق يكي بشه..ما هيچوقت آينده اي نداشتيم ارزوهام بر باد رفت! اون بيماره گاهي مريضيش مياد سراغش نميفهمه كه داستان ما خيلي وقته تموم شده ! ديگه تحمل فشارهايي ك هر چند ماه يكبار بهم مياره ندارم 
1252