2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کسایی که اعتیاد دارن بعد ترک اعتیاد این قرصو جایگزین میکنن ولی خودش مخدر هست من کسایی رو دیدم که روزی ۵ تا هم میخورن ولی الان بیشتر برای دیر انزالی رواج پیدا کرده ولی خب به تنهایی اعتیاد هم میاره

2738

ترامادول خودش یه مخدره قوی هست.  درصد تریاک خالص و مخلص توش زیاده. جایگزین چیزی نیست. خودش به تنهایی عجوبه ایه واسه خودش. استفاده مدام اون تشنج میاره

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

ببین باور نکن

کسی خودش نخوره توجیبش مال دوسش نگه نمیداره

من ۲سال پیش اومدم همینجا تاپیک زدم عکس قرصی گذاشتم تو جیب شوهرم پیدا کرده بودم و اینجابهم گفتن ترامادوله و...

بعد ک بازخواست کردم شوهرمو گفت رو پله دیدم و.........

بعد ۲سال توی ابان فهمیدم ک اعتیاد شدید پیدا کرده و روزی ۵و۶تاکوفت میکنه با بدبختی ترک کرد!

باورش نکن

دروغ میگه

بعد یک ماهه مشکوک بود و با ازمایش و...دیدم تست مورفینش مثبته!حالا چه گهی خورده خدا میدونه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍