2726
عنوان

خرید از دیجی کالا

193 بازدید | 15 پست

سلام خانوما. میخوام از دیجی کالا خرید کنم ولی میترسم رو جعبه اسم محصولو بزنه! آخه خواهرشوهر تحویلش میگیره.

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

نه نمیزنه من خریدم فقط ادرس میزنه عزیزم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم تحویل میگیرم ولی مثلا خجالت میکشیدم پستچی ببینه شورت خریدم😂دیدم نمیزنه خریدم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
من خودم تحویل میگیرم ولی مثلا خجالت میکشیدم پستچی ببینه شورت خریدم😂دیدم نمیزنه خریدم

منم میخوام چیزی سفارش بدم نمیخوام متوجه بشن وگرنه آبرومو میبره😁

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
واقعا!؟ آخه خواهرشوارم تو پست کار میکنه اگه بزنه تو سیستم نمیاره؟

نه بابا چی میخواد بیاره خیالت راحت باید اسم رمز و کاربری شمارو تو خود دیجی کالا وارد کنه

2706