2737
2734

سلام .بچم ۷ماهشه سه ماه بود قان وقون نداشت 

بی حال بود مثل افسرده ها بود ب زور میخندوندیمش...

بردم دکتر نوارمغز وازمایشات کلی همش نرمال بود .دکتر این شربتو داده گفت فعالش میکنه.کسی داده ب بچش؟عوارض داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو نده ب بچه ات دكتراي مغز و اعصاب فقط به بجه دارو ميدن دختر من بعد ٩ماهگي خنديدن نشستن وسيله تو ...

یعنی قبلش نمیخندید؟بچه من چهاردست وپاهم میره همه کار میکنه فقط از۴ماهگی صداش قطع شد وسکوت مطلق بود یعنی بازیهاش بی صدا.هرچی هم میخندوندیم نمیخندید زل میزد توچشم فقط.ترسیدم .بردمش دکتر ک این دارو رو داده.پریشونم نمیدونم چ کنم

2728
دارو نده ب بچه ات دكتراي مغز و اعصاب فقط به بجه دارو ميدن دختر من بعد ٩ماهگي خنديدن نشستن وسيله تو ...

توروخدا راست میگی؟بچت ۹ماه ب بعد خندید؟یعنی قبلش نمیخندید؟هرکی باهاش حرف میزنه زل میزنه بهش

2738
توروخدا راست میگی؟بچت ۹ماه ب بعد خندید؟یعنی قبلش نمیخندید؟هرکی باهاش حرف میزنه زل میزنه بهش

زل ميزد اصلا پلك نميزد هركي باهاش حرف ميزد

خنديدن قلقلك ميدادن ميخنديد مخصوصا با بچه ها فيلم هم ازش دازيم

سلام دوست عزیز تاپیک شما برای خیلی سال قبله بلاخره ابن شربت رو استفاده کردین برای بچه تون اثر داشت عوارضی نداشت ؟ 

تو اینجا (https://kidiba.ir/) میتونی سوالت رو بپرسی و جوابهای کاربرهای باتجربه تو نی نی سایت و هوش مصنوعی رو  خیلی سریع ببینی.

در این مورد خواستی ببین مامانا قبلا تو نی نی سایت چیا گفتن.

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.