2737
2734
عنوان

بنظرتون مسافرت کجا بریم؟؟؟

873 بازدید | 39 پست

سلام خانما برای عید همسرم گفت بریم کیش حساب کردیم هم خیلی گرون در میاد هم اینکه فقط ۳،۴روز میتونیم بریم تصمیم گرفتیم با هواپیما بلیط بگیریم برای جنوب مثل بندر عباس بعذ از اونجا به شهر های اطرافش بوشهر و گناوه و این جاها بریم بنظرتون با هواپیما بهتره یا با ماشین خودمون بریم؟؟؟چون تهرانیم فاصله با ماشین۱۲ساعته..از یه طرف به همسرم میگم اونطوری برای هرجا ک میخوایم بریم باید تاکسی بگیریم میشه کمکمون کنید کدوم کار بهتره؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ما پارسال با ماشین رفتیم قشم

از این لحاظ ک ماشین زیره پاته برا همه جا خب خیلی خوبه دیگ فقط مسیرطولانیه،باید ی شب ی جا بمونید،ما یزد موندیم

اینجانب یک روانشناس    هستم... اگه خدا بخواد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کیش به نظرم اصلا چون الان والا با هزینه کیش ادم میتونه بره ترکیه

قشم و هرمزگان و ایناهم که اون اطرافن خوبه

ما میخواستیم بریم مالزی ولی نمیشه به خاطر شرایط من   

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2738
مطمئنی اللن بلیط هواپیما واسه عید میتونی گیر بیاری؟

اره جنوب فک نکنم شلوغ باشه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
با ماشین خستگی داره ولی بهتررره ،بنظرم تا بندرعباس که بیایی قشم و... هم ک بگردی دیگه بوشهر نمیایی&nb ...

میتونیم با ماشین بیایم قشم؟؟؟چند ساعت راهه؟؟

با ماشین خستگی داره ولی بهتررره ،بنظرم تا بندرعباس که بیایی قشم و... هم ک بگردی دیگه بوشهر نمیایی&nb ...

خوزستان هم میایم عزیزم شما اونجایی؟؟؟هزینه ها چطورع؟؟هزینه هتل و ..

یک جایی میگفتن تو جنوب اسم شهرش یادم نمیاد  ه داشت هرگلان هرویان نمیدونم جنوبی بیان کمک میگفتن ...

من بندر گناوه رو شنیدم ارزونه

ما پارسال با ماشین رفتیم قشم از این لحاظ ک ماشین زیره پاته برا همه جا خب خیلی خوبه دیگ فقط مسیرطولا ...

قشم خوب بود هرچند پارسال با امسال قیمتا خیلی فرق کرده ولی قیمتاش چجوری بود؟؟از تهران تا قشم چند ساعته؟؟؟

2706