1147
44
عنوان

خیانت و خونسردی من

47563 بازدید | 603 پست

سلام

تقریبا 3ساله ازدواج کردم.زندگی ارومی دارم یعنی چون ادمی نیستم که بتونم دعوا کنم همیشه بحثای ما خیلی بی سروصدا تموم میشن.هیچوقت از زندگیم راضی نبودم همیشه فکر میکنم با یک ادم اشتباهی ازدواج کردم.روابط سردی داریم چه عاطفی چه جنسی ...هروقت اعتراض کردم خستگی کار و مشکلات اقتصادی جوابش بود.من قانع نمیشدم ولی رابطمون هیچوقت درست نشد.همیشه گوشیشو ازم قایم میکرد و اجازه نمیداد به گوشیش دست بزنم.تا اینکه 5روز پیش گوشیشو چک کردم مخفیانه.و چیزایی دیدم که نباید میدیدم...با خیلیا چت کرده بود .من تصمیم گرفتم که برم از این زندگی به همه چی فکر کردم ولی 5 روز شده و نه جایی رفتم نه دعوایی نه هیچی.خونسرد نشستم سرجام ی جورایی یخ زدم 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

امروز یه بحثی پیش اومد که گفتم خسته شدم از بی توجهیات از سرد بودنت اگه نمیخای تغییر کنی تمومش کن(بدون دادو فریاد)اون گفت خسته ام ادامه نده و من وسط این فکرا گفتم دلم پیتزا میخاد و الانم اومدم اینجا .به نظر خودم نرمال نیستم

1140

چند سالته ؟

بچه نداري؟؟

شاغلي؟؟

راه برگشت داري؟؟

خيانتش تا چه حده؟؟

اگه مشكل مالي نداري و راه برگشت داري ترجيحا ادامه ندي بهتره چون روحت داغون ميشه

مادرم و فرزندانم تمام زندگي منن ♥️

اسکرین شات چتارو دارم ولی اصلا توان داد زدنو ندارم.دلم میخواست میرفتم جیغ میزدم هرچی دم دستم بود میشکستم ولی باورم نمیشه چن دیقه پیش لیوان آبو بردم تو رختخوابش و اروم اومدم تو اتاق

1167
چند سالته ؟ بچه نداري؟؟ شاغلي؟؟ راه برگشت داري؟؟ خيانتش تا چه حده؟؟ اگه مشكل مالي نداري و راه ب ...

30سالمه.بچه ندارم.نه خونه دارم.خیانتش حد نداره با حدود 20 نفر حرف زده بود .یکیشون رو میشناختم.مشکل مالی که هست.ولی یه مادر دارم که چندین بار قلبشو عمل کرده و توانایی تحمل استرسو نداره

افسرده ای هیچی برات مهم نیس شوهرتو دوس نداری اگه دوسش داشتی عصبی میشدی 

این چیزایی که دیدم زیاد تکونم نداد چون من خیلی وقت بود که از بی توجهیاش خسته شده بودم

من وقتی فهمیدم شوهرم داره خیانت میکنه الته چتی نبود و با همکارش بود خیلی واقعی .  حسابی بهم ریختم و با وجود دو تا بچه اومدم خونه بابام. و حتی بچه ها هم نیوردم. الان هفت ماهه میگذره. الان که دیگه دوسش ندارم اصلا برام مهم نیس چیکار میکنه و با کیه. امروز همسایمون گفت زنه رو میاره خونه. ولی بی تفاوت فقط گفتم مهم نیس برام. فقط منتظرم طلاقم بده و تمام 

835