2733
2734
عنوان

عکس 💜

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 37 پست
من اگه براي تولد خواهرم بخوام عکس بدم دقیقا همونجوري برام در میارید؟  البته بعد ساله اونموقع ...

سعی کنین دو هفته قبل تولد حتما ثبت سفارش بفرمایید

بله عزیزم از کیفیت و تطابق کار با عکس مطمئن باشین❤

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خودم برای خودم عروسک بخرم، خودشیفتم؟ 😂

نه عزیزم تاحالا خیلی از مشتریام برای خودشون خواستن عروسک.این نشونه اینه که کودک درونتون نه تنها زنده س بلکه خیلیم شاد و فعاله❤🎀

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2728
میفرستین برام اگه بخوام؟ 

بله عزیزم ارسال به کل کشور دارم.میفرستم براتون💜

بله عزیزم ارسال به کل کشور دارم.میفرستم براتون💜

اخ جوووووووون از شر کادو هم راحت شدم

اگه چیزي دیگه باب میلش(از بس که گند سلیقس ) پیدا نکردم و تولدشو عقدش یه جا نشد حتماااااا مزاحم میشم

اخ جوووووووون از شر کادو هم راحت شدم اگه چیزي دیگه باب میلش(از بس که گند سلیقس   ) پیدا نکردم ...

من در خدمتت هستم گلم❤❤❤

2738