2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله منفی باشه ب حق فاطمه زهرا رشد سر بچتون چطوره؟

سرش یک کم بزرگه، البته کاملا تو رنج نرماله. همه چیز دیگه‌ش، قد و وزن و اینا، روی خط ۵۰درصده، یعنی کاملا وسطه، ولی سرش یک کم بالاتر از ۵۰درصده.

2731
خدارو شکر 😍چه خوب کم رنگ شدن نشونه خوبیه فک کنم

دختر منم ۴ ماهشه و لک داره البته خودمم دارم و سر همین دخترم که باردار بودم هم چندتا دیگه دراوردم دختر بزرگم سه دونه از اول داشت پشت ساق پاش و بزرگتر شد یه دونه کوچولو هم رو پهلوش داره...باباش خال زیاد داره دخترای برادر شوهرم و پسرشون هم داره اما مال اونا کمتره.... چشم پزشکی دخترم رو بردم خدا رو شکر گفت سالمه چشماش... دکتر که به من گفت اصلا مشکلی نیست نگرانی بیخود نداشته باش حتی دعوام کرد گفت اگه نمیتونی فراموش کنی یا از ذهنت بکنی بیرون قرص اعصاب بخور... البته لکه های  دخترم احساس میکنم دارن کمرنگ تر میشن .... ایشالا که چیزی نباشه و همه بچه ها سالم و سلامت باشن توکل به خدا

دختر منم ۴ ماهشه و لک داره البته خودمم دارم و سر همین دخترم که باردار بودم هم چندتا دیگه دراوردم دخت ...

اصلاح میکنم دختر بزرگم اول یه دونه داشت بعدا یه نیم سانت رو پهلوی زد البته نمیدونم چه موقع زده چون تازگیا دیدم

دختر منم ۴ ماهشه و لک داره البته خودمم دارم و سر همین دخترم که باردار بودم هم چندتا دیگه دراوردم دخت ...

ان شا الله عزیزم من خودم ۲ یا ۳ تا تو تنم دیدم ومامانم تو تنش ولی پر کک مکه حالا نمیدونم نوزاد میتونه به اونا بره یا نه اخه ممکنه اونا به خاطر خیلی جیزا در بیارن ولی ان شا الله هیچی نباشه من هرزگاهی استرس میگیرم خدا بزرگه خودش کمک کنه دخترتون که لکش زیاد نیس زیاد ترس داره

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍
ان شا الله عزیزم من خودم ۲ یا ۳ تا تو تنم دیدم ومامانم تو تنش ولی پر کک مکه حالا نمیدونم نوزاد میتون ...

ترس نداره منظورم بود

2738
ان شا الله عزیزم من خودم ۲ یا ۳ تا تو تنم دیدم ومامانم تو تنش ولی پر کک مکه حالا نمیدونم نوزاد میتون ...

دختر کوچیکم بیشتر از ده تا نیم سانتی  داره ... آبجیم هم داره ولی یه دونه ... مادرشوهرم داره پشت دستش... ایشالا که ارثی باشه

دختر کوچیکم بیشتر از ده تا نیم سانتی  داره ... آبجیم هم داره ولی یه دونه ... مادرشوهرم داره پشت ...

من پیش دوتا فوق تخصص اطفال بردم هردو تاشون گفتنن نگران نباش... یکیشون میگفت یکی بچه شو میاره پیش من کلاس ششم هست بدنش پر لک هست ولی هرچی اسکن و ام آر ای انجام داده هیچی نشون نداده... اون یکی میگفت اصلا لازم نیس ام آر ای ببرین... ولی من باز استرس میگیرم بعصی روزا... با اینکه خودم و اطرافیانم دارن از این لک ها ولی همش مطالب اینترنت میاد جلو چشمم دست و پام میلرزه 

من پیش دوتا فوق تخصص اطفال بردم هردو تاشون گفتنن نگران نباش... یکیشون میگفت یکی بچه شو میاره پیش من ...

عزیزم نیم سانتی خوبه که بزرگ نیس واس دخترم بزرگم داره

برا بچه منم بعضیاشون کمرنگ شده حتما میرن انشالله توکل ب خدا

نازی جان خدا رو شکر که کمرنگ شدن لک کوچولومون.... میخواستم بپرسم از همون اول دیگه بیشتر نشدن لک ها یا بزرگتر نشدن؟ من همش میترسم بزرگتر بشن.... و اینکه کجای بدنش داره... یه دکتر که دخترمو بردم گفت رو کمر و رو شکم مهمه

برا بچه منم بعضیاشون کمرنگ شده حتما میرن انشالله توکل ب خدا

نازی جان خدا رو شکر که کمرنگ شدن لک کوچولوتون .... میخواستم بپرسم از همون اول دیگه بیشتر نشدن لک ها یا بزرگتر نشدن؟ من همش میترسم بزرگتر بشن.... و اینکه کجای بدنش داره... یه دکتر که دخترمو بردم گفت رو کمر و رو شکم مهمه

نازی جان خدا رو شکر که کمرنگ شدن لک کوچولوتون .... میخواستم بپرسم از همون اول دیگه بیشتر نشدن لک ها ...

یعنی شکم کمر نباشه؟ 

2706