2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نههه ..بخور گرم خوبه.. دو حالته نیست دستگاهت؟؟؟ خیلی خوبه بخور گرم انقد راحت میخوابه شبااا

نه، مگه دو حالته هم داریم؟ من از هرجا شنیدم همه گفتن بخور سرد. ولی سرد میکنه فضا رو، میترسم بچه سرمابخوره

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
2720
نههه ..بخور گرم خوبه.. دو حالته نیست دستگاهت؟؟؟ خیلی خوبه بخور گرم انقد راحت میخوابه شبااا

بخور گرمو چن گرفتی؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ماله منم بخوره سرده سرد ميكنه و تعثيرى هم نداره،،وقتيم روزا روشنا دخترم ميره جلوش بازى ميكنه موهاش خيس ميشه سرش بيشتر سرما ميخوره واسه همين سينوسهاش چرك كرده

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻
آخه بخوره سرد دارم ميترسسم بدتر سرما بخوره

من مخالف بخوره سردم.. بخور گرم خوبه..بچه دوستم دماغ کیپ میشد میگفت انقد شبا گریه میکنه..بخور گرم گذاشت بچهه راحتتتتت میخوابید دیگه..بخاطر اینکه هوا سرد و خشکه مخاطشون خشک میشه نفسشون میگیره

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2714

چه ماركيه دستگاهت؟ سرد اصلا خوب نيست كلى هم پول دادم سرد گرفتم

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻
الان ۷۰تومنه

از داروخانه؟؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
ماله منم بخوره سرده سرد ميكنه و تعثيرى هم نداره،،وقتيم روزا روشنا دخترم ميره جلوش بازى ميكنه موهاش خ ...

آی آی منم سینوزیت دارم سینوسام همش چزکیه.همش مماغم خشکه..😣. بخدا بخور گرم خوبه براش.. 

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2706