1147
648

قطره بینی😐

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
8
بهتر از همش اینه دستگاه بخور بالا سرش بذاری.. مخاط نرم میشه نفسش تازه میشه

من بخور سرد گرفتم، همه میگفتن خیلی خوبه. ولی سرده، حس میکنم فضا رو سرد میکنه

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
من بخور سرد گرفتم، همه میگفتن خیلی خوبه. ولی سرده، حس میکنم فضا رو سرد میکنه

نههه ..بخور گرم خوبه.. دو حالته نیست دستگاهت؟؟؟ خیلی خوبه بخور گرم انقد راحت میخوابه شبااا

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
1179
نههه ..بخور گرم خوبه.. دو حالته نیست دستگاهت؟؟؟ خیلی خوبه بخور گرم انقد راحت میخوابه شبااا

نه، مگه دو حالته هم داریم؟ من از هرجا شنیدم همه گفتن بخور سرد. ولی سرد میکنه فضا رو، میترسم بچه سرمابخوره

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

بخور گرمو چن گرفتی؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
1182