1177
44
نههه ..بخور گرم خوبه.. دو حالته نیست دستگاهت؟؟؟ خیلی خوبه بخور گرم انقد راحت میخوابه شبااا

ماله منم بخوره سرده سرد ميكنه و تعثيرى هم نداره،،وقتيم روزا روشنا دخترم ميره جلوش بازى ميكنه موهاش خيس ميشه سرش بيشتر سرما ميخوره واسه همين سينوسهاش چرك كرده

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻
آخه بخوره سرد دارم ميترسسم بدتر سرما بخوره

من مخالف بخوره سردم.. بخور گرم خوبه..بچه دوستم دماغ کیپ میشد میگفت انقد شبا گریه میکنه..بخور گرم گذاشت بچهه راحتتتتت میخوابید دیگه..بخاطر اینکه هوا سرد و خشکه مخاطشون خشک میشه نفسشون میگیره

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
نههه ..بخور گرم خوبه.. دو حالته نیست دستگاهت؟؟؟ خیلی خوبه بخور گرم انقد راحت میخوابه شبااا

چه ماركيه دستگاهت؟ سرد اصلا خوب نيست كلى هم پول دادم سرد گرفتم

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻
الان ۷۰تومنه

از داروخانه؟؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
ماله منم بخوره سرده سرد ميكنه و تعثيرى هم نداره،،وقتيم روزا روشنا دخترم ميره جلوش بازى ميكنه موهاش خ ...

آی آی منم سینوزیت دارم سینوسام همش چزکیه.همش مماغم خشکه..😣. بخدا بخور گرم خوبه براش.. 

1189
چه ماركيه دستگاهت؟ سرد اصلا خوب نيست كلى هم پول دادم سرد گرفتم

اره سرد قیمتش الکی بالاس..لامصب فقط کلاس داره😁.. ببین بخور گرم مارک بخصوصی نداره..بری دارو خانه یا لوازم پزشکیا دارم .. حالت لگن رنگی داره..

داروخانه یا لوازم پزشکیا

باشه ممنون 😙

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
1167
من خودمم سينوزيت دارم

من سینوزیتام که چرکی بشه و سرما به پیشونیم بخوره از سر درد میمیرم.. بخور حسابی میدم بعدش انفیه میزنم آی عطسه میکنماااااا تمام چرکای سینوسا تخلیه میشه کله م سبک میشه