2726
عنوان

#این_من_واقعا_تنهاست

477 بازدید | 77 پست

چرازندگی این همه بازی درمیاره🤧

شایدبگم بخندم،ولی ته ته ته ته ته ته ته دلم یه غمه بزرگه که رفته اون ته ته ته ته ته ته ته دلم لونه درست کرده،،

حسرت هایی که داره تمام وجودم ومیخوره،،

من یه بازیچه شدم،،بازیچه کسی که داره ازاحساساتم سوءاستفاده میکنه،،چراعاشقی اینطوریه؟؟؟؟؟؟

هه😏

دلم لک زده واسه خنده هاش😭واسه صداش🖤

دیشب داشتم آهنگ نشدمهراب وگوش میدادم(درباره خودکشیه)خیلی داشت روم تأثیرمیذاشت،،قشنگ فکرش اومدتوذهنم،،حتی مراسم خاکسپاری و...روتصورکردم،،

اینکه چطوری میادسرقبرم،،میدونم فقط باحسرت به جنازم وقبرم نگاه میکنه،،یادعذابایی که بهم دادمیوفته،،،وقتی به خودم اومدم صورتم پرازاشک شده بود،،واسه مراسم خاکسپاریم گریه میکردم واقعاخنده دارنیست😕

دلم یه خواب راحت میخوادولی بدون بیدارشدن🖤

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜

اي خواهر بميري اصلا يه درصد هم عذاب وجدان نمي گيره يه ماه نشده يكي ديگه رو جات مي زاره

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فعلا داغی چند سال دیگه به حال الان میخندی.اکثرا یه همچین دوره ای رو گذراندیم و حالا از خریت خودمون توی اون دوران خندمون میگیره. گاهی هم آهی از سر حماقت گذشته میکشیم که چه ساده بودیم.

فعلا داغی چند سال دیگه به حال الان میخندی.اکثرا یه همچین دوره ای رو گذراندیم و حالا از خریت خودمون ت ...

خیلی دوسش دارم🖤

آره

ای همشهری،بزار چند سالی بگذره خودت خجالت میکشی از این فکر.....خنده دار ترین فکر تو عاشقی خودکشیه...بعدشم آدم بی درد آهنگای این خسته صدارو😂گوش بده به فکر خودکشی میوفته....آهنگاشو گوش نده😶

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
ای همشهری،بزار چند سالی بگذره خودت خجالت میکشی از این فکر.....خنده دار ترین فکر تو عاشقی خودکشیه...ب ...

مونس تنهایامن.🤧

خداسیش نسازه😅

2706