1147
44
عنوان

#این_من_واقعا_تنهاست

471 بازدید | 77 پست

چرازندگی این همه بازی درمیاره🤧

شایدبگم بخندم،ولی ته ته ته ته ته ته ته دلم یه غمه بزرگه که رفته اون ته ته ته ته ته ته ته دلم لونه درست کرده،،

حسرت هایی که داره تمام وجودم ومیخوره،،

من یه بازیچه شدم،،بازیچه کسی که داره ازاحساساتم سوءاستفاده میکنه،،چراعاشقی اینطوریه؟؟؟؟؟؟

هه😏

دلم لک زده واسه خنده هاش😭واسه صداش🖤

دیشب داشتم آهنگ نشدمهراب وگوش میدادم(درباره خودکشیه)خیلی داشت روم تأثیرمیذاشت،،قشنگ فکرش اومدتوذهنم،،حتی مراسم خاکسپاری و...روتصورکردم،،

اینکه چطوری میادسرقبرم،،میدونم فقط باحسرت به جنازم وقبرم نگاه میکنه،،یادعذابایی که بهم دادمیوفته،،،وقتی به خودم اومدم صورتم پرازاشک شده بود،،واسه مراسم خاکسپاریم گریه میکردم واقعاخنده دارنیست😕

دلم یه خواب راحت میخوادولی بدون بیدارشدن🖤

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤

اي خواهر بميري اصلا يه درصد هم عذاب وجدان نمي گيره يه ماه نشده يكي ديگه رو جات مي زاره

آب هست ولي كم 😞 جنگ بعدي ايران بر سر آب هست اگر آينده فرزند و كشورمون براتون مهمه لطفا صرفه جويي كنيد.

خودکشی مرگ قشنگی که به آن دل بستم،،دستکم هردوسه شب سیربه فکرش هستم🖤علیرضاآذر

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1158
اي خواهر بميري اصلا يه درصد هم عذاب وجدان نمي گيره يه ماه نشده يكي ديگه رو جات مي زاره

میگیره مطمنم،،

فعلا داغی چند سال دیگه به حال الان میخندی.اکثرا یه همچین دوره ای رو گذراندیم و حالا از خریت خودمون توی اون دوران خندمون میگیره. گاهی هم آهی از سر حماقت گذشته میکشیم که چه ساده بودیم.

1125
فعلا داغی چند سال دیگه به حال الان میخندی.اکثرا یه همچین دوره ای رو گذراندیم و حالا از خریت خودمون ت ...

خیلی دوسش دارم🖤

آره

ای همشهری،بزار چند سالی بگذره خودت خجالت میکشی از این فکر.....خنده دار ترین فکر تو عاشقی خودکشیه...بعدشم آدم بی درد آهنگای این خسته صدارو😂گوش بده به فکر خودکشی میوفته....آهنگاشو گوش نده😶

چندیـــست از تو غافلم ای زندگـــی ببخش                                       چنگــــی نمیزنی به دل                                        این روزاهــا توهم...
ای همشهری،بزار چند سالی بگذره خودت خجالت میکشی از این فکر.....خنده دار ترین فکر تو عاشقی خودکشیه...ب ...

مونس تنهایامن.🤧

خداسیش نسازه😅

1167
لره کجا؟

لرستان

من عاشق خرم آباد و بروجردم. ما استان همدانیم

همدانم لهجش تقریبامثه مالراس دیگه،،بروجردوهمدان لهجشون یکیه تقریبامثله همن❤️

استارتر اشکمو در ابردی عزیزم

🤧😭😭

1170