2737
2734
عنوان

چه جوری نی نی یارا ،نی نی یار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 53 پست
من سوالم اینه چقدر حقوق میگیرن

هر تاپیکی که حذف کنن هزار تومان😂😂😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

دختراي خوبي بودن، ني ني يارشون كردن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقوقشم بهشون میدن یعنی

پ ن پ😂😂😂بیکارن وقتو انرژیشونو بزارن پا وقیحو و عواملش همش بترکونن اسایش نداشته باشن

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
من سوالم اینه چقدر حقوق میگیرن

دیگه این سوالو روم نمیشه بپرسم چون شخصیه  

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

یاد این عکسه افتادم که رو تخت نشسته وسط خوابشه یه سوال ذهنشو درگیر میکنه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738

منم میخوامبشم کلا اینجام 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
چه جوری شدی؟

به سازنده بازی ایمیل زدم که چت عمومی رو ببند 

بیا ببین چه حرفا که رد و بدل نمیشه

بعد از چندتا ایمیل زدن و ...

گفت دارم برنامه بلاکر مینویسم به بازی اضافه کنم

شما بلاکر شو ولی کسی نمیفهمه شمایی خلاصه هرکی چپ نگاه میکرد دکمه کنارشو میزدم و محو میشد

پندارنیک گفتارنیک کردارنیک

وای امضات😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706