2737
2734

نه

اینجا ایران است،یکم از خودت تعریف کنی مردم بیزار میشن در حالیکه فرهنگ خیلی غلطیه تعارفی بودن. قرار نیست از دماغ فیل افتاده باشی ولی اینجوری هم خوب نی

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه لا حول ولاقوه الا بالله.... بگید  بهتر و موثر تره

هیچ زشتی ای هم نداره  ک خیلی هم خوبه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اره فک کن از خودت تعریف میکنی میگی بزنم ب تخته اونم جلو یکی دیگ😂😂حس میکنه که چشمش شوره

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2738

فقط به زبون نگو فایده نداره واقعا بزن به یه تخته که خیالت راحت بشه. ....😁

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

هر گاه تو را چشم زنند كف دستت را مقابل صورتت قرار ده و سوره «حمد» و «قل هو اللَّه أحد و معوّذتين» را قرائت كن، و هر دو كف را به صورتت بكش خداوند تو را از گزند آن حفظ ميكند.

آدم خودش هم به خودش چشم زخم میزنه .ولی نباید تظاهر به بدبختی کنه .

شما هر جا نسبت به هرکسی چیزی یا اتفاق خوشی دیدی ،بگو ماشاالله فتبارک الله.

نه داشتم از شوهرم تعریف میکردم با خنده گفتم بزنم به تخته بقیشو گفتم. طرفم صلوات فرستاد و به حرفم گوش ...

عزیزم حرفات نشون میده که بیشتر اوقات نگران تصورات دیگران از خودتی و دائن خودتو برنداز میکنی الان تقریبا میتونم به حتم بگم وسواس فکری داری و ریشه این وسواس اضطراب به یه روانشناس یا مشاور مراجعه کن

عزیزم حرفات نشون میده که بیشتر اوقات نگران تصورات دیگران از خودتی و دائن خودتو برنداز میکنی الان تقر ...

دوستم جقدررر خوب منو توصیف کردی. شما خودت روانشناسی؟ من هر روز یه مدت طولانی از وقتم و انرژیمو برای فکرای ایتحوری ازدست میدم. مثلا تو جلسات کاری هر وقت هر چی گفتم وقتی اوندم خونه خودمو سرزنش کردم که چرا گفتم. احساس میکنم بعضی حرفا رو با اینکه میدونم نباید بگم همون لحظه یه جیزی میاد تو مغزم میگه بگو یا انجامش بده. دقیقا باید ب م پیش روانشناس.

2706