2737
2734

مال من درشت بود غذاهای مقوی خوردم بادام برا قد بچه خوبه و وزن آبگوشت زیاد بخور کباب و دلستر و شیر موز 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من قدش 55وزنش ماشاالله 4300.فقط استراحت میکردم و میوه و گوشت و خرما و شیر خرما و موز .اب فراون.مولتی ویتامین 

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو

۴۲۰۰ بودهیچکار نکردم دیابت هم نداشتم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

همه چی میخوردم چون اصلا ویار میار نداشتم بچم ۳۳ هفته دنیا اومد ۲۷۰۰ بود

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738
مال من درشت بود غذاهای مقوی خوردم بادام برا قد بچه خوبه و وزن آبگوشت زیاد بخور کباب و دلستر و شیر مو ...

هیچ کس اندازه من بادوم نخورد پسرم ۴ کیلو بود ولی قدش ۴۷ پسر اولم هیچی سرش نخوردم ۵۳ بود😄

هیچ کس اندازه من بادوم نخورد پسرم ۴ کیلو بود ولی قدش ۴۷ پسر اولم هیچی سرش نخوردم ۵۳ بود😄

پسر من ۵۶ بود قدش و وزنش ۳۵۰۰

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706