2733
2734
عنوان

جشن تعیین جنسیت دعوت شدیم. کادو چی ببریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15050 بازدید | 129 پست
یعنی  برای  شما  واقعا  هیجان  نداشت  که  بچتون  پسره   ...

عزیزم الان جشن جنسیت 9 ماهگی سیسمونی بعدش به دنیا اومدنش بعدش اقوم  کردن بچه جشن بابا و مامان گفتن بعدش جشن تولد یک سالگی بعد جشن پی پی رفتنش بعدش از شیر گرفتنش بعدش مهد رفتنش یه جشن دیگه بگیر برو بالا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی هام همه جشنا رو میگیرن... یعنی هر چند وقت یه بار مردمو جمع میکنن که کادو بیارین. 

ولی  حلما  جون  کسی  که  همچین جشنی  میگیره  چند  میلیون  خرج  میکنه  بعید  میدونم  برای  چند  تا  کادو  همچین  کاری  کنه  به  نظر  من  از  ذوقشه  اکثرا  کادوهای  قیمتی  که نمیدن  بخوان  پولم  بدن  فوقش  صد  میذارن  تو  پاکت

شاید برای پدر و مادر بچه هیجان داشته باشه ولی مسلما واسه بقیه مثل ما هیچ هیجانی نداره

اره ولی خب یه خوشحالی داره مسلما  ولی دیگه بچه یا دختره یا پسر دیگه جشن برگزار کردن نداره، نمیدونم والا، برای من خیلی عجیبه، 

2728
تو عالی هستی دختر کلی خندیدم  😂😂😂😂😂 خدا شادت کنه

😃❤

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
استارتر شکلات از این خوشگلا با ۷۰۰_۸۰۰ تومن پول ببر

صفراشو زیاد نزاشتی؟؟؟واقعا این مبلغ کادو میدی شما؟

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
عزیزم الان جشن جنسیت 9 ماهگی سیسمونی بعدش به دنیا اومدنش بعدش اقوم  کردن بچه جشن بابا و مامان گ ...

اکثرا  یه  جشن  میگیرن  کلا  تو  این  گرونی  ها  کم  پیش  میاد  ادم  هی  بخواد  جشن  های  مختلف  بگیره  

2738
۲_۳ تومن خوبه

فکر کنم شما جزو یه درصدیا هستی چون تو این وضعیت گرونی ادم بتونه خرج خونه خودش رو بده کافیه چه برسه بخواد اینهمه هزینه جشن تعیین جنسیت اقوام کنه 

والا واسه درجه یکشم این مقدار زیاده 

ولی  حلما  جون  کسی  که  همچین جشنی  میگیره  چند  میلیون &nb ...

صد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! کم نیست بنظرتون دوستان!!

والا الان واسه عید صد تومنو آدم روش نمی شه بده دست بچه واسه عیدی

الان دیگه صد تومن پولی نیست ک

صد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! کم نیست بنظرتون دوستان!! والا الان واسه عید صد تومنو آدم روش نمی شه ب ...

از  نظر منم  کمه  ولی اکثر  ایرانی ها  برای  همچین  جشن  هایی  صد  بیشتر  نمیدن  حتی اونایی  که  وضع  مالی  خوبی  هم  دارن

از  نظر منم  کمه  ولی اکثر  ایرانی ها  برای  همچین  جشن  های ...

والا من باشم بیشتر پنجاه خرج نمیکنم چه خبره آخه مگه مناسبتها یکی دوتاس یا ما به گنج قارون متصلیم 

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
صد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! کم نیست بنظرتون دوستان!! والا الان واسه عید صد تومنو آدم روش نمی شه ب ...

شاید برای شما صد تومن کمه. کسایی هم هستن که حقوق ماهیانه اشون یک میلیون و خورده ایه.

دخترم تمام زندگیمه🙆
2706