2726

داریم جدا میشیم بخاطر دست بزنش. خیانتش. دروغاش. چاقو کشیش رو من. بچه ننه بودنش و خانواده ی تهمت زنش و وحشیش که منو کتک زدن حتی. پنج ساله ازدواج کردیم. دو تا بچه کوچیک داریم. که الان پیش مامان بزرگ پدریشونن و من حق ملاقات گرفتم. مهریه و نفقه و دیه هم اجرا گذاشتم. این خلاصه ی زندگیمه.  

امروز بعد از هفت ماه که خونه پدرمم .رفتم خونه خودمون پیش همسایمون.در جریانمون بود. گفت زنه که میگفتی ال 90 داره؟ گفتم اره چطور. گفت شبا با شوهرت میان میرن داخل خونه تا 1 شب . من فقط خندیدم...

و آه کشیدم بخاطر بچه هام ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ناراحت نباش خداروشکر کن داری از دست اونجور مرد خلاص میشی ارزش آه کشیدن هم نداره 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

خدا لعنتشون کنه ولی چرا نرفتی جهیزیه ات رو بیاری یا اگه خونه به نامشه به خاطر مهریه بگیری یا اگه رهنه پول رهنشو برا مهریه توقیف کنی؟؟یه سوال دیگم داشتم این حق ملاقات چجوریه منم دارم جدا میشم میتونم فقط یه روز درهفته رو اجازه بدم شوهرم بیاد بچه رو ببره؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706