2737
2734
عنوان

کمکم کنید اینقدر ناشکر نباشم

220 بازدید | 19 پست

از شنبه ک رفتم سونو فهمیم بچم دختره دنیا انگار رو سرم خراب شده هر کاری میکنم نمتونم قبول کنم دلم خیلی پسر میخاست دارم داغون میشم.دوس دارم حالم خوب شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وقتی به دنیا اومد مهرش به دلت میشینه.الانم به این فکر کن که خدا صلاح شمارو بهتر میدونه یا خودتون.اگه پسر میشد و خدای نکرده آیندش طوری بود که پشیمون میشدی خوب بود؟پس ناشکری نکن

عزیزم بار اول که باردار شدم وقتی سونو گفت دختره تو خیابون گریه میکردم شوهرم میگفت خداروشکر ناشکری نکن ولی من غمگین بودم بعدش بهش دل بستم وشد تمام زندگیم وقتی دنیا اومد دیدمش انگار دنیا رو بهم دادن بعدش سه ساعت بعد بیشتر زنده نموند به خاطر دفع مکونیوم ومیدونم که خدا قهرش گرفت وبچم وازم گرفت ب خاطر همون گریه ایی بود که کردم من موندم وی دنیای سیاه  تو رو خدا مثل من نکن از خدا هزاران بار تشکر کن وفقط سلامتیش وبخا الانم ی دختر دیگه خدا بهم داده ۴ ماهشه ورووزی صدهزار بار خدا روشکر میکنم وبا هزاران پسر عوضش نمیکنم

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
2706