2737
2734

شوهر من آدم خوبیه اصلا مشکلی باهم نداریم ولی الان با انتخاب اسم بچمون من رو کفری کرد.

بچه ی اولمون رو هم پدرم رو در آورد هی میگفت خودم میرم شناسنامه بگیرم خودم یه اسم براش انتخاب میکنم

که اخرش گفت نه تو رحمت کشیدی اسمی که تو میخوای رو میزاریم من محمد امین گفتم و ایشون رفتن محمد گرفتن و‌گفتن دو اسمی خوب نیست...

حالا این با کنار 

الان‌ من اخر اسفند زایمان میکنم اگه خدا بخواد...اسم نداره بچم میگه خودم انتخاب میکنم منم میگم باشه انتخاب کن بگو به منم میگه نه بذار بدنیا بیاد اصلا ببینیم زنده میمونه هر وقت شناسنامه لارم شد بگیریم اسم میزارم براش😭تا این ماه همش گفتم اشکال نداره اشکال نداره ولی امشب دیگه زد به سرم دعوا راه انداختم کلیم بدو بیراه بهش گفتم اخه چرا نباید نرمال باشه این مرد😖

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخرش عصبانی شد گفت از لج تو اسمش رو میزارم غضنفر😁از حرصم خندم میگیره

بابا هی میگم بگو فقط چی میخوای باشه اسمش من نمیگم که تو انتخاب نکن انتخاب کن ولی به منم بگو!.

میگه از الان اخه چه اسمی بذار بدنیا بیاد فکرشو میکنیم😤

2738
میبینی اینطوریه اصلا باهاش در این مورد حرف نزن خودت تو ذهنت ی اسم انتخاب کن  حالا وقتی دنیا ا ...

منم دیگه عصابم خورد شده 

میگم هر اسمی میخواد بذار من صدرا صداش میکنم

الان میان میگن غضنفر اسم حضرت علی چرا خندیدی😏😏😏

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اگر زنده بمونه یعنی چی؟؟؟

دقیقا نمیدونم😢

میگه بذار بیاد اصلا ببینیم بچست😨

اصلا موندم چی فکر میکنه با خودش

همسرم منم همین طوریه دومی دو هفته بی اسم بود😐 هر کی میومد میپرسید میگفتم هنوز انتخاب نکردیم 🙄آخرش پنج تا اسم که دوست داشتم نوشتم گفتم یکی شو انتخاب کن رفت ثبت‌احوال زنگ زده میگه بین دوتا موندم چه کنم؟خلاصه که شد کسرا😂😂

شعر من بی بال وپر نیست، از سر شوق تا ابتدای کنج لبت پر میکشد

اتفاقا من با اسم دخترمو تو حاملگی صدا میزدم و صحبت میکردم.وقتی بدنیا اومد ازمن جدا میشد گریه میکردتا پرستارا اومدن به من گفتن مگه تو بارداری باهاش حرف میزدی صداش میکردی که اینقدر جداشدن از تو رو نمی تونه تحمل کنه... 

اصلا توتختش نخوابید تا صبح کنارمن بود

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2706